جزییات خبر

شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۸
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۲۳۹۱
گزارشگر : ۹۱
سرویس سیستان و بلوچستان

304 مددجوی سیستان و بلوچستان به اردوی زیارتی اعزام شدند

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۸

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: 304 نفر از مادران و دختران بازمانده از تحصیل و ازدواج درقالب اردوی زیارتی به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا دهقان، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای سیاست های کمیته امداد امام (ره) اردوی زیارتی برای 304 نفر از مادران و دختران بازمانده از تحصیل و ازدواج برگزار شد.

وی افزود: در جهت ایجاد روحیه امید و نشاط در بحث تقویت نظام اخلاقی و اجتماعی و فرهنگی خانواده های تحت حمایت اردوی زیارتی به مشهد مقدس برنامه ریزی شده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: این دسته از مددجویان با هشت دستگاه اتوبوس به همراه 16 نفر مربی و یک نفر مسئول اردو به اردوگاه ثامن الائمه (ع) مشهد مقدس اعزام شدند.

دهقان یادآورشد: باتوجه به اهداف پیش بینی شده در برنامه های اردویی کمیته امداد امام (ره) از طریق مراکز اردوگاهی، مددجویان اعزامی ضمن بهره مندی از زیارت حرم بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در کلاس های آموزشی متعدد نیز شرکت خواهند کرد.

وی اعلام کرد: این اردوها در طول سال برای گروه های مختلف تحت حمایت این نهاد پیش بینی شده که در قالب اردوهای دانش آموزی، دانش آموزی، مادران و دختران، سالمندان و غیره برگزار می شود.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: این افراد طی یک هفته به مشهد مقدس اعزام و علاوه بر آشنایی با آداب زیارت در کلاس های آموزشی در زمینه های احکام، سبک زندگی اسلامی، عقل معاش و غیره شرکت می‌کنند.

دهقان افزود: از ابتدای سال‌جاری تا شش ماهه نخست سال جاری  دو هزار و 528 مددجو تحت حمایت به اردوهای زیارتی و آموزشی، مشهد مقدس و قم اعزام شده اند.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید