جزییات خبر

شنبه / ۲۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۲
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۲۳۹۰
گزارشگر : ۳۸
سرویس هرمزگان
از ابتدای سال 98 تاکنون؛

2100 مددجوی هرمزگانی به اردوهای آموزشی و زیارتی مشهد مقدس و قم اعزام شدند

(شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۲

معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: از ابتدای سال 98 تاکنون، تعداد دو هزار و 100 نفر از مددجویان کمیته امداد هرمزگان به اردوی آموزشی، زیارتی مشهد مقدس و قم اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ عیسی زارعی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان بابیان این مطلب که اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به اماکن زیارتی موجب نشاط معنوی آن‌ها و آشنایی جامعه هدف با سیره و روش زندگی ائمه معصومین (علیهم‌السلام) می‌شود، اظهار داشت: یکی از کارهای مهم کمیته امداد در حوزه فرهنگی اعزام مددجویان به اماکن مذهبی به‌خصوص زیارت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) است که این امر موجب تقویت بنیان‌های فکری و عقیدتی و همچنین سبب استحکام بنیان‌های زندگی فردی و جایگاه اجتماعی خانواده‌ها در جامعه خواهد شد.

زارعی گفت: از ابتدای سال 98 تاکنون، تعداد دو هزار و 100 نفر از مددجویان کمیته امداد هرمزگان بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد تومان به اردوی آموزشی، زیارتی قم و مشهد مقدس مشرف شدند که یک هزار و 900 نفر از آنان به زیارت امام رضا (ع) و مابقی نیز به زیارت حضرت معصومه (س) اعزام شدند.

معاون فرهنگی کمیته امداد هرمزگان با اشاره به طرح شوق زیارت افزود: در این طرح که باهدف شناسایی، معرفی، ساماندهی و اعزام افراد واجد شرایط به اماکن زیارتی اجرا می‌شود، کمیته امداد شرایط و بسترهای موردنیاز جهت اعزام مدد جویان و نیازمندانی که در حسرت زیارت مانده‌اند را با مشارکت و همراهی خیرین فراهم می‌نماید.

وی افزود: خیران و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://shogheziarat.emdad.ir و یا دفاتر کمیته امداد و مشارکت در طرح «شوق زیارت» زمینه اعزام نیازمندانی که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشده‌اند را فراهم سازند و در این کار خداپسندانه سهیم باشند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید