جزییات خبر

سه شنبه / ۱۹ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۸
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۳۲۲
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

23 هزار و 500 نفر در آذربایجان‌غربی از ایتام و فرزندان محسنین حمایت می‌کنند

(سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۸

هم اکنون 23 هزار و 500 حامی در آذربایجان‌غربی از 10 هزار و 439 یتیم و فرزندان محسنین حمایت می‌کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت‌الاسلام والمسلمین جابر شوقی، رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: هم اکنون 23 هزار و 500 حامی  در آذربایجان‌غربی از 10 هزار و 439 یتیم و فرزندان محسنین حمایت می‌کنند.

وی ادامه داد: پنج هزار و 297 نفر از این فرزندان ، ایتام بوده و پنج هزار و 142 نفر  را نیز فرزندان محسنین تشکیل می‌دهند.

رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری بیش از سه هزار و 700 نفر جدیدا حامی یابی شده و بیش از 600 نفر از حامیان که به دلایلی از حمایت این فرزندان منصرف شده بودند دوباره به جمع حامیان خیراندیش کمیته امداد پیوستند.

وی عنوان کرد: اداره اکرام ایتام کمیته امداد اذربایجان‌غربی در راستای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین، اقدام به برگزاری پویش‌های مختلف از قبیل "هرکارمند حامی یک یتیم" و "سفیران ایتام" کرده است.

 حجت‌الاسلام شوقی تصریح کرد: طرح سفیران ایتام متشکل از 160 حامی خوش ذوق بوده که در راستای مهارت‌آموزی و اشتغال‌زایی برای ایتام و فرزندان محسنین فعالیت دارند.

وی تاکید کرد: خیران آذربایجان‌غربی می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد، تماس مستقیم با اداره اکرام ایتام کمیته امداد، ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 3000333344 و یا مراجعه به سایت www.ekram.emdad.ir  در حمایت از فرزندان محسنین و ایتام مشارکت کنند.

رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی بیان کرد: با دعوت از خیران برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین، بیان کرد: در شرایط فعلی اقتصادی، نیازمندان و به‌خصوص ایتام و فرزندان محسنین بیش از گذشته به کمک خیران نیاز داشته و نیکوکاران با حمایت از این نیازمندان، می‌توانند علاوه بر ارمغان آوردن رنگ شادی به زندگی آنان، اجر دنیوی و اخروی برای خود به‌دست آورند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید