جزییات خبر

دوشنبه / ۱۸ آذر ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۶
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۳۰۹
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی:

امسال 221 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای مددجویان پرداخت می‌شود

(دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸) ۱۴:۱۶

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی گفت: در راستای توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌ غربی بیش از 221 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار کرد: در راستای توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی  بیش از 221 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: در هشت ماهه سال جاری به منظور تحقق برنامه‌های اشتغال‌زایی، 70 میلیارد تومان برای ایجاد 2 هزار فرصت شغلی جهت توانمند سازی مددجویان این نهاد در قالب تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با بیان اینکه سه همایش‌ با محوریت شناسایی ایده‌های برتر شغلی تا پایان سال جاری برگزار می‌شود، تصریح کرد: مجریان 150 عنوان شغلی تاکنون موفق به دریافت تسهیلات اشتغال شده و هم‌اکنون در مسیر توانمند شدن گام بر‌میدارند.

وی عنوان کرد: تمام آموزش‌های مهارتی برای مددجویان مستعد کار و فعالیت رایگان بوده و کمیته امداد آذربایجان‌غربی در تلاش است برنامه‌های آموزشی خود را به سوی مهارت‌های بازارپسند و به روز سوق دهد.

سهندی اظهار کرد: احداث 700 واحد مسکن مقاوم برای مددجویان این نهاد در سال جاری پیش بینی شده که در هشت ماهه امسال، 488 واحد از این تعداد احداث و واگذار شده است.

وی افزود: با مشارکت سازمان برنامه و بودجه، در هدفگذاری 2 ساله، بیش از 2 هزار واحد مسکن مقاوم برای مددجویان آذربایجان‌غربی احداث و واگذار خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با تقدیر از مشارکت مردم نوعدوست  استان، عنوان کرد: در هشت ماهه سال جاری، نزدیک به 114 میلیارد تومان از سوی مردم نیکوکار آذربایجان‌غربی در سرفصل‌های مختلف حمایتی جهت رفع مشکلات خانواده‌های تحت حمایت به این نهاد مساعدت شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید