جزییات خبر

دوشنبه / ۱۸ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۸
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۲۲۹۹
گزارشگر : ۸۱
سرویس قم
به همّت کمیته امداد استان قم برگزار شد:

همایش انگیزش کار و توانمندسازی برای 2400 مددجوی قمی

(دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۵۸

همایش آموزشی انگیزش کار و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قم با حضور مدیران و 2400 مددجو طی 6 روز در مجتمع حضرت معصومه (س) برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهرداد مصلح، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم با اشاره به ضرورت اشتغال مددجویان به عنوان یکی از پیش نیازهای هدف مقدس توانمندسازی آنها گفت: یک دوره همایش آموزشی انگیزش کار و توانمندسازی برای 2400زن سرپرست خانوار و دختران و پسران مجرّد طرح همسفره با اولویت فارغ التحصیلان و پسرانی که از سربازی معاف شده اند برگزار شد.
وی با بیان اینکه این دوره آموزشی در 6 روز برای مددجویان ادارات پنجگانه استان قم برگزار شد افزود: در این دوره از اساتید حوزه و دانشگاه و راهبران شغلی برای کارانگیزی و ارائه مشاوره های شغلی بهره مند شدیم.
مصلح راهبری شغلی را که از ایده های نو و در حال اجرا در این نهاد است خاطر نشان کرد و گفت: در این کارگروه ها 6 نفر از راهبران شغلی راهکارهای موفقیت در مشاغلی از قبیل پرورش ماهیان زینتی، ماکیان، فروشگاه محصولات مددجویی و فرهنگی و کار در منزل را به حاضران در همایش آموزش دادند.
وی با اشاره به اینکه تعدادی از طرح های منتخب اشتغال و نمونه های عینی دستاوردهای مددجویان در حاشیه این مراسم ها به نمایش گذاشته شد گفت: در پایان این دوره آموزشی نیز به شرکت کنندگان در همایش گواهی شرکت در همایش انگیزش کار و توانمندسازی اعطا می شود.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید