جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۱
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۲۲۰۷
گزارشگر : ۸۹
سرویس چهارمحال بختیاری

1800 مددجوی چهارمحال و بختیاری به مشهد مقدس اعزام شدند

(چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۵۱

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در 8 ماهه نخست امسال 1802 مددجوی کمیته امداد استان در قالب طرح شوق زیارت و اردوهای زیارتی به عتبات عالیات، مشهد مقدس و قم اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: طرح شوق زیارت بستری برای اعزام افراد نیازمند به سفرهای زیارتی است که تاکنون در حسرت زیارت مانده‌اند.

وی تمامی هزینه‌های این طرح از سوی خیران و نیکوکاران تأمین می‌شود افزود: اردوهای زیارتی باهدف ارتقاء معرفت و بینش الهی و همچنین توانمندسازی فکری و فرهنگی خانواده‌های تحت حمایت این نهاد برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به شرکت 1126 مددجوی این نهاد در اردوهای آموزشی و تربیتی گفت: اردوهای آموزشی و تربیتی ویژه جوانان و بزرگسالان با هدف ایجاد شور و نشاط و افزایش آگاهی علمی و فرهنگی مددجویان برگزار می‌شود.

ملک پور بابیان اینکه برگزاری دوره‌های آموزشی برای خانواده‌های تحت حمایت در راستای تقویت نظام فکری، اخلاقی و مهارت‌های کاربردی انجام می‌شود ادامه داد: این دوره‌های آموزشی برای 4020 مددجو برگزار شده است.

شایان‌ذکر است، مردم نیک‌اندیش استان می‌توانند در راستای کمک به اعزام نیازمندان به سفر زیارتی مشهد مقدس به ادارات کمیته امداد در سطح استان و یا سایت «شوق زیارت» مراجعه کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید