جزییات خبر

سه شنبه / ۱۲ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۶
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۲۱۸۴
گزارشگر : ۹۳
سرویس بوشهر

افتتاح نمایشگاه دائمی جهیزیه ازدواج آسان در کنگان

(سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۱۶

نمایشگاه دائمی جهیزیه با هدف طرح ازدواج آسان جوانان با همکاری کمیته امداد، موسسه خیریه حضرت رقیه(س)،مرکز نیکوکاری قائم آل محمد در شهرستان کنگان افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صبح امروز همایش ازدواج آسان با حضور مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مرکز، امام جمعه شهرستان کنگان،مدیر عامل موسسه خیریه حضرت رقیه(س) تهران،مسئولان مراکز نیکوکاری شهرستان، روسای ادارات کمیته امداد و جمعی از جوانان مزدوج در شهرستان کنگان برگزار شد.

در این همایش که با موضوع ازدواج اسان و به منظور افتتاح نمایشگاه دائمی جهیزیه جوانان  برگزار شد، مسئول مرکزنیکوکاری قائم آل محمد ( ص) با ارائه مطالبی در خصوص فعالیتهای مرکز نیکوکاری مطبوع خود گفت: این نمایشگاه جهیزیه ازدواج با همکاری کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، خیران، دفتر امام جمعه و فرمانداری کنگان صورت پذیرفته است.

وی در ادامه گفت: این نمایشگاه دائمی جهیزیه با پیگیری های انجام شده و جذب کمک های مردمی و مشارکت مردم و خیران نیکوکار کار خود را شروع کرده است.

پس از آن  مدیر عامل موسسه خیریه حضرت رقیه (س) اظهار داشت: خدمات این موسسه در سطح کشور و با همکاری سپاه پاسداران در قالب خدمات تهیه جهیزیه، سبد های غذایی، فعالیت های فرهنگی و اعزام به سفرهای زیارتی اماکن مقدسه می باشد.

وی با تاکید بر حمایت ازاشتغال جوانان و حمایت از تولیدات داخلی کالاهای ایرانی گفت با شرکتهای تولیدی داخلی قراردادهایی منعقد و از تولیدات آنها در جهت تهیه جهیزیه نوعروسان در طول سال اقدام می شود.

مدیر عامل موسسه خیریه حضرت رقیه (س)  در مورد همکاری با کمیته امداد استان بوشهر در زمینه تهیه و توزیع جهیزیه به جوانان مستعد ازدواج اعلام آمادگی و مذاکرات کرد.

امام جمعه شهرستان کنگان در این مراسم ضمن تاکید بر اهمیت ازدواج جوانان گفت : در زمینه فراهم کردن ازدواج آسان جوانان و حتی کم سن سالها باید تمام توان وتلاشها را بکار برد.

وی افزود: این کار باعث می شود جلوی بسیاری از انحرافات و آسیبهای اجتماعی در جامعه گرفته شود .

علی رضا عسکریان، معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد مرکز نیز در سخنرانی خود به اهمیت هم افزایی کمکها و تلاش در جمع آور کمکهای مردی با شیوه های جدید مورد تاکید قرارداد و گفت : خیرین برای کمک به ازدواج آسان پیش‌قدم شوند .

وی خطاب به مسئولین مراکز نیکوکاری اظهار داشت : شما خط مقدم و مصداق بارز مشارکتهای مردمی در امر جذب وکمکها هستید و با توجه به  شرکتهای موجود در حوزه صنعت باید از این ظرفیت‌ها جهت جذب کمکها بیشترین استفاده را برد.

 دراین همایش خداپسندانه هنرمندان در این مراسم برنامه های هنری خود را به نمایش گذاشتند که مورد استقبال زوج های جوان قرارگرفت.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید