جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۸
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۱۵۵
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی خبر داد

پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه اردوهای آموزشی، تربیتی و زیارتی

(دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۸

کمیته امداد آذربایجان‌غربی در هشت ماهه امسال برای اعزام مددجویان استان به اردوهای زیارتی، آموزشی و تربیتی بیش از یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهزاد نیکمرام، معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: این نهاد در هشت ماهه امسال برای اعزام مددجویان استان به اردوهای زیارتی، آموزشی و تربیتی بیش از یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه کرده است.

وی ادامه داد: با حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی، در هشت ماهه امسال سه هزار و 17 مددجو به اردوهای زیارتی و 2 هزار 285 مددجو به اردوهای آموزشی و تربیتی اعزام شده‌اند.

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی  خاطرنشان کرد: این نهاد یک میلیارد و 341 میلیون تومان برای اردوهای زیارتی و همچنین 189 میلیون تومان به منظور اعزام مددجویان استان به اردوهای آموزشی و تربیتی هزینه کرده است.

وی تصریح کرد: با توجه به پیش بینی های صورت گرفته، پنج هزار مددجوی آذربایجان‌غربی تا پایان سال جاری به اردوهای زیارتی قم و مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

نیکمرام با اشاره به اردوهای زیارتی و تربیتی، اظهار کرد: همچنین  تا پایان امسال 400 نفر از مددجویان آذربایجان‌غربی نیز در قالب راهیان نور، به اردوهای آموزشی و تربیتی اعزام می‌شوند.

وی تاکید کرد:کمیته امداد آذربایجان‌غربی در راستای اعزام مددجویان استان به اردوهای زیارتی، تربیتی و آموزشی اهتمام ویژه‌ای داشته و همواره در این راستا گام‌های مثمر ثمری برداشته است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید