جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ آذر ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۱۴۳
گزارشگر : ۸۰
سرویس قزوین
رئیس کمیته امداد قزوین خبرداد؛

اعزام 120 مددجو به اردوی زیارتی

(دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۹

رئیس کمیته امداد قزوین گفت: تعداد 120 نفر از مادران و دختران تحت حمایت کمیته امداد قزوین، به اردوی زیارتی قم و جمکران اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی اصغر کشاورز حسین آبادی در مراسم اعزام مددجویان به اردوی زیارتی بیان کرد: اردوهای کمیته امداد با هدف ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی مددجویان برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این اردو تعداد 120 نفر از مادران و دختران تحت حمایت کمیته امداد قزوین، به اردوی زیارتی قم و جمکران اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد قزوین اضافه کرد: از این تعداد مددجو 80 نفر را فرزندان تحت حمایت طرح اکرام ایتام تشکیل می دهند و 40 نفر دیگر مددجویانی هستند که در طرح آموزش قالی بافی شرکت کرده و موفق به گذراندن دوره شدند.

وی افزود: این مددجویان در طرح آموزش قالی بافی در ناصرآباد شرکت کرده و پس از پایان دوره، دار قالی به آنها هدیه داده شد تا بتوانند ضمن ادامه تمرین و ممارست، برای بافت قالی آماده شوند.

کشاورز حسین آبادی عنوان کرد: با عنایت مدیرکل استان برای شرکت کنندگان این دوره سفر زیارتی قم و جمکران هدیه شده است البته برای اعزام سایر مددجویان نیز خیرین  و حامیان مبلغ پنج میلیون تومان مساعدت کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اجرای طرح شوق زیارت در کمیته امداد امام (ره) ، مددجویانی که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشده اند به این سفر معنوی اعزام می شوند و عموم مردم نیکوکار می توانند با کمکهای هرچند به ظاهر ناچیز هم ، در این طرح مشارکت کنند.

رئیس کمیته امداد قزوین عنوان کرد: تقویت سطح معنوی، افزایش روحیه نشاط و خودباوری در بین مددجویان و ارتقای سبک زندگی ایرانی ، اسلامی این خانواده‌ها از اهداف اردوهای زیارتی است.

وی تصریح کرد: در اردوهای آموزشی دانش آموزان، دانشجویان، دختران بازمانده از تحصیل و در آستانه ازدواج، مادران و سالمندان به تناسب نوع اردو و سطح تعریف شده، از اردوهای زیارتی بهره مند می شوند.

کشاورز حسین آبادی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند با استفاده از کد دستوری # 028*8877* در طرح های مختلف کمیته امداد امام (ره) برای کمک به نیازمندان مساعدت و مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید