جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ آذر ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۲۱۱۸
گزارشگر : ۸۰
سرویس قزوین
رئیس کمیته امداد رامند خبرداد؛

اعزام مددجویان رامند به اردوی طرح فردوس

(یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۲۰

رئیس کمیته امداد رامند گفت: 40 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد رامند در قالب طرح فردوس به اردوی زیارتی اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حسن افشار در مراسم بدرقه این مددجویان بیان کرد: طرح فردوس یک برنامه فرهنگی و اردویی است که برای ارتقای فرهنگی و اجتماعی مددجویان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در نخستین گام از اجرای این 40 نفر از مددجویان تحت حمایت به امامزاده منور خاتون (از نوادگان امام موسی کاظم -ع-) اعزام شدند.

رئیس کمیته امداد رامند اضافه کرد: هدف اصلی از برگزاری این طرح، آموزش مسائل اعتقادی، فرهنگی و اجتماعی در قالب اردوی یک روزه بین خانواده های تحت حمایت این نهاد است.

وی عنوان کرد: تا زمانی که تقویت مسائل فرهنگی و اعتقادی خانواده ها مورد توجه قرار نگیرد، موفقیت در سایر خدمات و فعالیت ها چشمگیر نخواهد بود.

افشار عنوان کرد: کار فرهنگی لازمه اثرگذاری سایر برنامه هاست چراکه هر کاری بدون برنامه فرهنگی، پشتوانه لازم را نخواهد داشت .

وی فرهنگ و مسائل فرهنگی را امری مظلوم و غریب در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: اهمیت کار فرهنگی در میان مددجویان نسبت به سایر اقشار چندین برابر بیشتر است چراکه این خانواده ها به دلیل شرایط مختلف و تنگناهای زندگی با آسیب هایی مواجه بوده اند لذا باید کمک کنیم تا آنها این مرحله را به خوبی طی کرده و به زندگی عادی و عزتمندانه بازگردند.

رئیس کمیته امداد رامند خاطرنشان کرد: در حال حاضر برنامه های مختلفی برای مددجویان در زمینه فرهنگی تدارک دیده شده ولی این برنامه ها متناسب با نیاز آنها نیست و لازم است برنامه های فرهنگی را بازهم افزایش دهیم که در این زمینه پذیرای کمک های نیکوکاران هستیم.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید