جزییات خبر

شنبه / ۹ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۶
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۲۱۰۳
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد آذربایجان‌غربی

488 واحد مسکن مددجویی در آذربایجان‌غربی ساخته شد

(شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۶

در هشت ماهه سال جاری 488 واحد مسکن شهری و روستایی برای مددجویان فاقد مسکن تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی احداث شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا یوسفی، مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد آذربایجان‌ غربی گفت: در هشت ماهه سال جاری 488 واحد مسکن شهری و روستایی برای مددجویان فاقد مسکن تحت حمایت کمیته امداد استان احداث شده است.

وی ادامه داد: از این تعداد مسکن مددجویی احداث شده در استان 330 واحد روستایی و 158واحد شهری بوده و همچنین تعداد 1858 واحد مسکن مددجویی در دست احداث است.

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: برای ساخت این  تعداد مسکن نزدیک به 12 میلیارد و 650 میلیون تومان هزینه شده است.

وی یادآور شد: منابع اعتباری تامین مسکن مددجویان شامل اعتبارات دولتی ، تسهیلات صندوق امداد ولایت و سایر بانک ها، جذب مشارکت خیران و مشارکت اقوام و خود مددجویان است.

یوسفی عنوان کرد: بر اساس آخرین نیازسنجی‌ها، هم‌اکنون پنج هزار و 206 خانوار شهری و روستایی در آذربایجان‌غربی فاقد مسکن مقاوم بوده و این نهاد در راستای تامین مسکن برای این تعداد خانوار اهتمام ویژه‌ای دارد.

وی بیان کرد: در چند ساله اخیر به‌طور میانگین هرساله بیش از 2 هزار خانواده از انشعابات رایگان آب ، گاز وبرق در دو بخش شهری و روستایی برخوردار شده‌اند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید