جزییات خبر

یکشنبه / ۳ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۴۹
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۱۹۸۶
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

پویش حامیان فرهنگی در آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود

(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۴۹

به منظور حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی، طرح پویش حامیان فرهنگی با شعار "هر فرهنگی یک حامی" در استان اجرا‌ ‌می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین جابر شوقی، رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: به منظور حامی یابی برای ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان، طرح پویش حامیان فرهنگی با شعار "هر فرهنگی یک حامی" در آذربایجان‌غربی اجرا‌ ‌می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه چهار ماهه آخر سال، 20 درصد از فرهنگیان استان در راستای تحقق برنامه پویش حامیان فرهنگی به جمع حامیان ایتام و فرزندان محسنین استان می پیوندند.

رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از یک‌هزار و 800 فرهنگی،  حامی ایتام و فرزندان محسنین هستند و با اجرای طرح  پویش حامیان فرهنگی، این تعداد به بیش از هفت هزار نفر خواهد رسید.

وی افزود: در صورت تحقق برنامه‌های پیش‌بینی شده، تعداد حامیان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد اذربایجان‌غربی به بیش از 30 هزار نفر افزایش خواهد یافت.

حجت‌الاسلام والمسلمین شوقی تصریح کرد: مکاتبات لازم با تمامی ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها انجام گرفته و جلسات توجیهی طرح به مدیران مدارس اعلام و همچنین در اغلب شهرستان‌‌های استان شناسنامه ایتام و فرزندان محسنین به همراه فرم مربوطه در اختیار آنان قرار گرفته است.

وی با اشاره به زمان آغاز ثبت نام در این پویش، بیان کرد: با توجه به تفاهمات صورت گرفته، برنامه ثبت نام حامیان فرهنگی تا پایان آذرماه سال جاری آغاز می‌شود.

رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی عنوان کرد: بیش از 23 هزار و 400 نفر از حامیان، در حال حاضر از 10 هزار و 600 نفر از ایتام و فرزندان محسنین استان حمایت مادی و معنوی می‌کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید