جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۹ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۴
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۱۹۲۰
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی:

حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی از 173 هزار و 829 مددجو

(چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۱۴

هم‌اکنون 173 هزار و 829 مددجو معادل 85 هزار و هفت خانوار تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امدادف عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: هم‌اکنون 173 هزار و 829 مددجو معادل 85 هزار و هفت خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان  بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

وی ادامه داد: این تعداد نسبت به زمان مشابه سال گذشته از لحاظ خانوار 25 درصد و از لحاظ نفرات 35 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای سال جاری چهار هزار و 277 خانوار در استان تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد:مناطق پنج گانه ارومیه با 43 هزار و 182 نفر و خوی با 12 هزار و 163 نفر، بیشترین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را در استان دارا هستند.

سهندی بیان کرد: همچنین انزل با سه هزار و 703 نفر و ماکو با پنج هزار و 559 نفر، کمترین مددجویان تحت پوشش کمیته امداد را در استان دارا هستند.

وی با اشاره به میزان سرانه دریافتی خانوارهای مددجو، عنوان کرد: هم‌‌اکنون میانگین سرانه دریافتی هر یک از خانوارهای  مددجو 370 هزار و 600 تومان است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی اظهار کرد: تعداد مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در آذربایجان‌غربی معادل پنج درصد از کل جمعیت استان است.

وی با اشاره به ادامه برنامه‌های حمایتی این نهاد در سال جاری، گفت: ورود و خروج افراد بر اساس ضوابط حمایتی کمیته امداد تا پایان امسال نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید