جزییات خبر

سه شنبه / ۲۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۴
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۱۸۹۱
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی تاکید کرد؛

حمایت کمیته امداد آذربایجان‌ غربی از 2 هزار کودک زیر پنج سال

(سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۲:۵۴

2 هزار کودک زیر پنج سال تحت پوشش در آذربایجان‌ غربی که دارای سوء تغذیه بوده و یا در معرض آن هستند شناسایی شده و با بسته‌های ویژه حمایت می‌شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی گفت: 2 هزار کودک زیر پنج سال تحت پوشش در آذربایجان‌ غربی که دارای سو تغذیه بوده و یا در معرض آن هستند شناسایی شده و با بسته‌های ویژه حمایت می‌شوند.

وی ادامه داد: بیش از هشت هزار سبد کالا و بسته‌های حمایتی به کودکان تحت حمایت زیر پنج سال دارای سوء تغذیه در آذربایجان‌‌ غربی پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: کمیته امداد استان در راستای حمایت از زنان باردار و شیرده تحت پوشش این نهاد اهتمام ویژه‌ای دارد.

وی افزود: هم اکنون 73 زن باردار و مادر شیرده در آذربایجان‌ غربی تحت پوشش کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

سهندی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری برای حمایت از این تعداد زن باردار و مادر شیرده تحت حمایت این نهاد بیش از 45 میلیون تومان هزینه شده است.

وی تصریح کرد: حمایت از مادران مددجوی باردار و شیرده از اهم برنامه‌های کمیته امداد آذربایجان‌غربی بوده و این نهاد در راستای حمایت از این مادران اهتمام ویژه‌ای دارد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید