جزییات خبر

شنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۳
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۱۸۴۷
گزارشگر : ۷۸
سرویس خراسان شمالی

اعزام 2655 مددجو به اردوی های زیارتی و آموزشی

(شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸) ۱۲:۳۳

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از اعزام دو هزار و 655 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد به اردوهای زیارتی و آموزشی خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد به تأثیرگذاری برنامه‌های فرهنگی در توانمندسازی فکری مددجویان اشاره کرد و افزود: اردوهای زیارتی یک الگوسازی مناسب در تبیین ارزش‌های دینی و مذهبی و همچنین انقلاب اسلامی است.
 وی بابیان اینکه برگزاری اردوهای آموزشی و سراسری نیز می‌تواند یکی از راه‌های آشنایی جوانان با دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران باشد، یادآور شد: اردوهای زیارتی و آموزشی باهدف ایجاد فضای آموزشی و تربیتی برای زنان سرپرست خانوار، دانش آموزان، دانشجویان، نوعروسان، سالمندان و دختران در آستانه ازدواج برگزار می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی بابیان اینکه طی هفت‌ماهه امسال دو هزار و 655 نفر از مددجویان تحت حمایت در این استان به اردوهای زیارتی و آموزشی اعزام شدند، ادامه داد: از این تعداد هزار و 839 نفر به اردوهای زیارتی و فرهنگی و 815 نفر نیز به اردوهای تربیتی و آموزشی اعزام شدند.
وی همچنین به برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت برای جامعه هدف تحت حمایت این نهاد اشاره کرد و ادامه داد: طی امسال نیز هزار نفر از مددجویان و جوانان تحت حمایت این نهاد از برنامه‌های اوقات فراغت این نهاد بهره‌مند شدند.
الهی راد بابیان اینکه محور برنامه‌های اوقات فراغت این نهاد در تابستان امسال در مناطق کم برخوردار و پوشش جوانان و نوجوانان این مناطق بود، ادامه داد: این برنامه‌ها درزمینهٔ های فرهنگی، هنری، ورزشی و مهارت‌آموزی برگزار شد.
وی بابیان اینکه این نهاد دارای چهار کانون دائمی در شهرستان‌های اسفراین، شیروان، بجنورد و فاروج است، گفت: علاوه بر این، در طول سال نیز چهار کانون موقت اوقات فراغت نیز در شهرستان‌های گرمه و جاجرم، مانه و سملقان و راز و جرگلان نیز دایر می‌شود.

 انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید