جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۹
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۱۷۵۷
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی مطرح کرد

اهتمام کمیته امداد آذربایجان‌غربی در ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان

(دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۴۹

کمیته امداد آذربایجان‌غربی در راستای توانمندسازی و همچنین ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان استان اهتمام ویژه‌ای دارد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی ظهر امروز در جلسه جمع بندی نهایی بازرسان دفتر مرکزی این نهاد از حوزه های مختلف کمیته امداد استان گفت: کمیته امداد آذربایجان‌غربی در راستای توانمندسازی و همچنین ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان استان اهتمام ویژه‌ای دارد.

وی ادامه داد: مرزی بودن  استان آذربایجان غربی یکی از نقاط قوت این استان برای بهره‌مندی از فرصت‌های پیش رو محسوب شده و اشتغال زایی برای مددجویان ساکن نواحی مرزی از اولویت ‌های مهم این نهاد محسوب می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی افزود: کمیته امداد استان در حوزه اشتغال‌زایی موفقیت‌های چشمگیری را به‌دست آورده هرچند که اغلب حوادث و اتفاقات کشورهای مجاور در کار و معیشت مردم استان تاثیر داشته است.

وی با اشاره به به اهمیت مرزی بودن آذربایجان‌غربی، خاطرنشان کرد: 34 درصد از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان در نواحی مرزی آذربایجان‌غربی ساکن هستند.

همچنین جلال شیخ‌پور، مدیرنظارت و بازرسی کمیته امداد نیز در این جلسه اظهار کرد: مسوولان نباید بگویند مشکل داریم، بلکه همواره دنبال راهی برای حل این مشکلات باشند.

وی تصریح کرد: فقر بانوان تحت حمایت در آذربایجان‌غربی به صورت بارزی به چشم می‌خورد که این امر نیازمند اهتمام در ایجاد مسکن و اشتغال‌زایی برای بانوان تحت حمایت در این استان است.

مدیرنظارت و بازرسی کمیته امداد با اشاره به اهمیت بازرسی در امور، بیان کرد: نظارت و بازرسی در امور اجرایی از ارکان و شیرازه هر کاری بوده و باید فرهنگ ‌مداری در نظارت جدی تلقی شود.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید