جزییات خبر

شنبه / ۱۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۲
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۱۷۰۶
گزارشگر : ۸۳
سرویس گیلان
مدیرکل کمیته امداد گیلان عنوان کرد:

بهره‌مندی بیش از 11 هزار دانش‌آموز از خدمات کمیته امداد در سال جاری

(شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۵۲

در حال حاضر 11 هزار و 556 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند که این دانش‌آموزان علاوه بر هزینه‌های تحصیلی از خدمات اردویی و برنامه‌های آموزشی و تربیتی نیز بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان یکی از اقدامات مهم این نهاد به خانوارها را ارائه خدمات تحصیلی به دانش‌آموزان عنوان کرد و گفت: دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد از سرمایه‌های ارزشمند کشور محسوب می‌شوند و تمام تلاش ما این است که بتوانیم بهترین خدمات را ازلحاظ تحصیلی و معیشتی و فرهنگی و اعتقادی به آن‌ها ارائه دهیم.

وی بابیان اینکه در حال حاضر 11 هزار و 556 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند افزود: این دانش‌آموزان علاوه بر دریافت 660 میلیون تومان هزینه تحصیلی در سال جاری، از خدمات اردویی و برنامه‌های آموزشی و تربیتی نیز بهره‌مند شده‌اند.

اهرابی به اعزام حدود هزار نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت به اردوهای درون استانی در هفت‌ماهه سال جاری اشاره کرد و ادامه داد: حدود 550 نفر از دانش‌آموزان هم به اردوهای زیارتی، آموزشی و تربیتی خارج از استان اعزام‌شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان خاطرنشان کرد: در تابستان سال جاری حدود دو هزار و 700 دانش‌آموز از برنامه‌های اوقات فراغت این نهاد بهره‌مند شده‌اند.

اهرابی بابیان اینکه حدود هزار و 800 دانش‌آموز در طرح‌های قرآنی و مسابقات فرهنگی و همچنین کلاس‌های آموزشی بهره‌مند شده‌اند تصریح کرد: یکی از برنامه‌های مهم این نهاد برای دانش‌آموزان تحت حمایت ارتقاء سطح معنوی آن‌ها است.

وی از کسب رتبه برتر توسط دانش‌آموزان گیلانی در دوره نخبه پروری که به میزبانی استان مازندران برگزار شد خبر داد و گفت: بسیاری از دانش‌آموزان تحت حمایت جزو نخبه‌های استان در زمینه‌های تحصیلی، قرآنی، علمی و ورزشی هستند که اختراعات علمی برخی از آن‌ها نیز به ثبت رسیده است.

شایسته ذکر است دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد گیلان در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان مشغول به تحصیل هستند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید