جزییات خبر

شنبه / ۱۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۱
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۱۶۹۱
گزارشگر : ۹۵
سرویس کرمانشاه

اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار به سفرهای زیارتی مددجویان کرمانشاهی

(شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۱۱

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امسال بیش از هزار و 750 مددجو با اختصاص اعتباری بیش از یک میلیارد و 231 میلیون تومان راهی سفرهای زیارتی شده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امسال هزار و 750 مددجوی کرمانشاهی به سفرهای زیارتی همچون مشهد مقدس، کربلای معلی، قم و جمکران اعزام شده اند.
جمشیدی با بیان اینکه تعدادی زیادی از این مددجویان برای نخستین بار است که به سفرهای زیارتی اعزام می شوند، تصریح کرد: بیش از یک میلیارد و 231 میلیون تومان اعتبار به منظور اعزام مددجویان کرمانشاهی به اماکن زیارتی در سال جاری اختصاص داده شده است.
وی ادامه داد: همچنین در مراسم پیاده روی اربعین امسال بیش از دو هزار و 263 مددجوی کرمانشاهی با کمک این نهاد در این مراسم معنوی شرکت کردند.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه بخشی از اعتبار سفرهای زیارتی مددجویان تحت حمایت با کمک خیران نیک اندیش در طرح شوق زیارت تامین می شود، بیان کرد: خیران برای مشارکت در اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی و شرکت در طرح شوق زیارت می توانند به سایت الکترونیکی https://shogheziarat.emdad.ir یا دفاتر امداد مراجعه کنند.
شایسته ذکر است، به گفته جمشیدی در سال 97 نیز بیش از چهار هزار مددجوی کرمانشاهی راهی سفرهای زیارتی شده اند.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید