جزییات خبر

شنبه / ۱۸ آبان ۱۳۹۸ / ۰۷:۴۳
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۱۶۸۱
گزارشگر : ۹۷
سرویس استان یزد
طی شش‌ماهه نخست سال 98

2211 مددجوی یزدی به اردوهای زیارتی و آموزشی اعزام شدند

(شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸) ۰۷:۴۳

معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد گفت: 2211 مددجوی تحت حمایت این نهاد طی شش‌ماهه نخست سال جاری به اردوی زیارتی مشهد مقدس و قم و اردوهای آموزشی و تربیتی اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت‌الاسلام علی‌محمد اسلامی منش بابیان اینکه برنامه‌های اردویی با رویکرد پرورشی و برای تقویت بنیه اعتقادی و ایمانی و تثبیت ارزش‌های اسلامی مددجویان تحت حمایت برگزار می‌شود، گفت: یک میلیارد و 314 میلیون تومان برای برگزاری اردوهای زیارتی آموزشی جامعه هدف تحت حمایت در شش‌ماهه نخست سال 98 هزینه شد که 91 درصد از محل منابع دولتی و 9 درصد از محل کمک‌های مردمی و صدقات تامین‌ شده است.

وی افزود: 2211 مددجوی تحت حمایت این نهاد طی شش‌ماهه نخست سال جاری به اردوی زیارتی مشهد مقدس و قم و اردوهای آموزشی و تربیتی اعزام شدند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد یادآور شد: مادران و دختران تحت حمایت، زنان و مردان سرپرست خانوار، سالمندان، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی ازجمله مددجویان بهره‌مند از برنامه‌های اردویی هستند.

وی بیان کرد: طی این مدت 1115 مددجو به اردوی زیارتی مشهد مقدس و 390 نفر به زیارت بارگاه مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) مشرف شدند، این در حالی است که 560 نفر از مددجویان به‌عنوان زیارت اولی به اردو اعزام شدند.

اسلامی منش تصریح کرد: از مجموع مددجویان اعزامی به اردوهای زیارتی و آموزشی 1505 مددجو به اردوی زیارتی و 706 مددجو به اردوی آموزشی تربیتی اعزام شدند.

اسلامی منش گفت: 850 نفر از مددجویان بهره‌مند از برنامه‌های اردویی دانش‌آموز، 83 نفر دانشجو و طلاب علوم دینی، 992 نفر سرپرست خانوار، 36 سالمند، 86 نفر جوانان در آستانه ازدواج، 103 نفر دختران جامانده از ازدواج، 61 نفر دختران بازمانده از تحصیل بوده‌اند.

شایسته ذکر است: سال گذشته 6217 مددجوی تحت حمایت به اردوی زیارتی مشهد مقدس، قم و اردوهای آموزشی اعزام شدند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید