جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۷
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۱۶۵۲
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذرباجان‌غربی خبر داد

پرداخت یک میلیارد و 990 میلیون تومان کمک‌هزینه ازدواج به مددجویان آذربایجان‌غربی

(سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۵۷

در هفت ماهه سال جاری نزدیک به یک میلیارد و 990 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج برای مددجویان آذربایجان‌غربی پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: در هفت ماهه سال جاری نزدیک به یک میلیارد و 990 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج برای مددجویان استان  پرداخت شده است.

وی با تاکید بر اهتمام کمیته امداد آذربایجان‌غربی در پرداخت کمک هزینه ازدواج به مددجویان، افزود: در هفت ماهه امسال این میزان کمک هزینه ازدواج برای 777 فقره ازدواج مددجویی پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری هیچگونه  طلاقی بین مددجویان استان به ثبت نرسیده و آمار طلاق زوج‌های جوان مددجوی استان پس از پنج سال زندگی مشترک کمتر از 2 درصد بوده که نسبت به میزان آمار طلاق در سطح استان بسیار پایین است.

وی بیان کرد: اصلی ترین دلیل آمار پایین طلاق در میان مددجویان آذربایجان‌غربی اهتمام کمیته امداد در برگزاری کلاس ها و دوره های مختلف مشاوره پیش، حین و پس از ازدواج مددجویان است.

سهندی با اشاره به برنامه‌های این نهاد در حوزه ازدواج مددجویان، اظهار کرد: تخصیص هفت میلیارد و 800 میلیون تومان برای تسهیل ازدواج مددجویان از مهم‌ترین اهداف این نهاد تا پایان سال جاری است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید