جزییات خبر

شنبه / ۱۱ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۶
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۱۵۹۱
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

683 نفر از مددجویان آذربایجان‌غربی به پیاده‌روی اربعین اعزام شدند

(شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸) ۱۲:۵۶

امسال 683 نفر از مددجویان آذربایجان‌غربی به پیاده‌روی اربعین حسینی اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهزاد نیکمرام، معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: امسال 683 نفر از مددجویان استان به پیاده روی اربعین حسینی اعزام شدند.

وی با تاکید بر اهتمام کمیته امداد در راستای اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی، ادامه داد: 133 نفر از این مددجویان مرد و 550 نفر نیز از بانوان مددجو بودند.

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی با اشاره به پرداخت 700 هزارتومان کمک هزینه برای هریک از مددجویان اعزام شده به پیاده‌روی اربعین، اظهار کرد: این نهاد نزدیک به 500 میلیون تومان در راستای اعزام مددجویان استان به عتبات عالیات در اربعین حسینی هزینه کرده است.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد آذربایجان‌غربی پیش‌بینی‌ کرده در نیمسال دوم سال جاری 1465 مددجوی استان به سفرهای زیارتی مشهد مقدس  و عتبات عالیات اعزام شوند که تاکنون اعزام 465 نفر از این پیش‌بینی انجام پذیرفته است.

نیکمرام با اشاره بر نیاز کمیته امداد برای مشارکت خیران در اعزام مددجویان استان به سفرهای زیارتی، عنوان کرد: نیکوکاران آذربایجان‌غربی می‌توانند با مشارکت در اعزام مددجویان استان به سفرها و اردوهای زیارتی، علاوه بر پاداش دنیوی، از اجر اخروی این عمل خداپسندانه بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید