جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۸
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۱۵۵۶
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام

خدمات 52 میلیارد ریالی کمیته امداد به مددجویان و زائران در اربعین امسال

(چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۰۸

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از خدمات 52 میلیارد ریالی این نهاد به مددجویان و زائران اربعین در این استان در اربعین امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ضیاء رضایی بیان کرد: تمام خدماتی که توسط این نهاد در ایام اربعین به زائران ارائه شده از محل مشارکت مردم و کمکهای افراد نیکوکار بوده است.
وی گفت: این کمکها شامل :توزیع وعده های غذایی و میان وعده بین زائران در موکب ها،پذیرایی و اسکان زائران،خدمات پارکینگ خودرو، کمک به در راه ماندگان و موارد دیگر بوده است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در ادامه تصریح کرد: از طرف زائران اربعین از طریق پایگاههایی که در پایانه مرزی مهران در طول ایام اربعین برپا بوده است حدود 18 میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی به این نهاد صورت گرفته که این کمکها نیز در حال توزیع بین نیازمندان و مددجویان در شهرستانهای  مختلف است.
رضایی ادامه داد: بیشتر این مددجویان افرادی بودند که برای نخستین بار و به عتبات عالیات مشرف شده و در مراسم اربعین حسینی شرکت کرده اند.
وی در ادامه یادآور شد: با توجه به اینکه اغلب شهرستانهای این استان در مسیر عبور زائران اربعین بوده اند همه  مراکز و دفاتر این نهاد در مسیرهای تردد زائران اربعین حسینی به همین منظور تجهیز شده و خدمات گوناگونی را به زائران اربعین ارائه کردند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید