جزییات خبر

دوشنبه / ۶ آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۱۵۳۸
گزارشگر : ۹۵
سرویس کرمانشاه
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه خبر داد؛

یک میلیارد تومان در حوزه فرهنگ و آموزش مددجویان سرمایه‌گذاری شد

(دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸) ۱۲:۰۶

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان در حوزه فرهنگ و آموزش مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه در نیمه نخست سال 98 سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: بخش بزرگی از جامعه مددجویی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه  در نیمه نخست سال 98 در برنامه های فرهنگی و آموزشی این نهاد شرکت کرده اند.
جمشیدی عنوان کرد: بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان در حوزه فرهنگ و آموزش مددجویان کرمانشاهی در سال جاری سرمایه گذاری شده است.
وی با تاکید بر اینکه برنامه آموزش خانواده از اصلی ترین برنامه های فرهنگی این نهاد به شمار می رود، افزود: یکی از رسالت های کمیته امداد در برگزاری دوره های فرهنگی آگاه سازی و آموزش خانواده های مددجو براساس آموزه های قرآنی، دینی، اخلاقی و اجتماعی است .
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه ادامه داد: اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی و داخل استانی از دیگر برنامه های فرهنگی این نهاد است که در سال 98 بیش از پنج هزار مددجو با کمک و هزینه خیران در استان به سفرهای زیارتی همچون مشهد مقدس و کربلای معلی و همچنین اردوهای داخل استانی اعزام شده اند.

کامیار جمشیدی تصریح کرد: مراجعه به دفاتر کمیته امداد یا سایت الکترونیکیhttp://shogheziarat.emdad.ir/#shogh از راه های مشارکت خیران در اعزام مددجویان تحت حمایت این نهاد به اردوهای زیارتی است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید