جزییات خبر

دوشنبه / ۶ آبان ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۵
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۱۵۳۵
گزارشگر : ۹۸
سرویس البرز
در ۷ ماه نخست سال ۹۸ انجام شد

اعزام ۱۵۰۰ مددجوی البرزی به پابوسی حضرت رضا (ع)

(دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸) ۱۱:۱۵

معاون فرهنگی کمیته امداد البرز گفت: ۱۵۰۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز و مراکز نیکوکاری با کمک خیران در قالب ۱۹ کاروان به پابوسی حضرت رضا علیه‌السلام مشرف شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین رجبی معاون فرهنگی کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به مشارکت خیران در تأمین بخشی از هزینه‌های اعزام مددجویان به سفر زیارتی مشهد مقدس گفت: درمجموع رقمی در حدود هفت میلیارد ریال بابت هزینه اسکان و ایاب و ذهاب مددجویان شرکت‌کننده در این اردوی زیارتی هزینه شده است که بخشی از آن از سوی نیکوکاران البرزی تأمین‌ شده است.

وی بابیان اینکه تقویت روحیه معنوی مددجویان و ارتباط بیشتر با اهل‌بیت عصمت و طهارت هدف مهم اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی است افزود: ۱۵۰۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز و مراکز نیکوکاری با کمک خیران در قالب ۱۹ کاروان به پابوسی حضرت رضا علیه‌السلام مشرف شدند.

رجبی با تأکید بر اینکه توانمندسازی فرهنگی در کمیته امداد همواره به همراه توانمندسازی اقتصادی مورد توجه است گفت: اعزام مددجویان به مشهد مقدس با اولویت زیارت اولی‌ها و یا کسانی که مدت زیادی از سفر قبلی آن‌ها گذشته باشد انجام می‌شود.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد البرز با اعلام اینکه کمک‌های خیران برای اعزام مددجویان به اماکن زیارتی در قالب طرح "شوق زیارت" انجام می‌شود، افزود: این نهاد در سرفصل‌های مختلف تحصیلی، فرهنگی، آموزشی و اردوی زیارتی و تربیتی به دانش‌آموزان و دانشجویان خدمت ارائه می‌کند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید