جزییات خبر

دوشنبه / ۶ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۲۳
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۷۱۵۳۳
گزارشگر : ۸۳
کمیته امداد
سرویس گیلان
مدیرکل کمیته امداد گیلان خبر داد:

اعزام 1100 مددجوی گیلانی به پیاده‌روی اربعین حسینی (ع)

(دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۲۳

پیاده‌روی اربعین یک فعالیت مؤثر و ماندگار برای ترویج و توسعه فرهنگ ناب حسینی است که برای تحقق این مهم 1100نفر از مددجویان گیلانی به کربلای معلا در ایام اربعین حسینی اعزام شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان بابیان اینکه یکی از طرح‌های تاثیرگذار و موفق در این نهاد اجرای طرح شوق زیارت است، گفت: این طرح با هدف تقویت روحیه خودباوری و ترویج سبک زندگی اسلامی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مددجویانی که تاکنون موفق به زیارت حرم امام حسین (ع) نشده‌اند به کربلای معلا اعزام می‌شوند، افزود: این مددجویان با مساعدت مالی خیران و نیکوکاران به این سفر معنوی می‌روند.

اهرابی از اعزام 1100 نفر از مددجویان گیلانی به کربلای معلا در ایام اربعین حسینی خبر داد و گفت: مددجویانی که دارای گذرنامه بودند با مراجعه به حوزه فرهنگی کمیته امداد محل سکونت خود از کمک‌هزینه این سفر معنوی بهره‌مند شدند .

مدیرکل کمیته امداد گیلان بابیان اینکه پیاده‌روی اربعین یک فعالیت مؤثر و ماندگار برای ترویج و توسعه فرهنگ ناب حسینی است افزود: کمک‌هزینه این سفر معنوی به‌تناسب مسافت و شرایط مددجویان از 200 تا 400 هزار تومان برای هر نفر پرداخت شده است.

وی با اشاره به اعزام 2200 نفر از مددجویان گیلانی به مشهد مقدس از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و تصریح کرد: این مددجویان با مساعدت خیران برای اولین بار به زیارت حرم ملکوتی امام رضا (ع) اعزام شدند.

اهرابی بابیان اینکه طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده قرار است 800 نفر از مددجویان مادر و دختر طی ماه های آبان و آذر  سال جاری به مشهد مقدس و عتبات عالیات اعزام شوند افزود: این مهم با کمک خیران و نیکوکاران محقق خواهد شد.

 وی گفت: خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد *8877# و انتخاب گزینه شوق زیارت برای کمک به اعزام این مددجویان اقدام کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید