جزییات خبر

یکشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۸ / ۱۵:۲۶
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۱۴۰۳
گزارشگر : ۹۹
سرویس تهران

اعلام آمادگی 93 خیر برای حمایت از کودکان نیازمند استان تهران در راهپیمایی اربعین

(یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸) ۱۵:۲۶

سرپرست کمیته امداد استان تهران گفت: همزمان با راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی در تهران 93 نفر از خیران برای حمایت از کودکان تحت حمایت کمیته امداد استان اعلام آمادگی کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه همزمان با اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و پیاده روی جا ماندگان اربعین در تهران پایگاه های جذب در مسیر راهپیمایان فعال بود، افزود: پایگاه های جذب حامی ادارات کمیته امداد شهرری ومناطق 12، 13، 14، 15 و 16 تهران در این مسیر از خیران علاقمند ثبت نام کردند.

وی ادامه داد: کمیته امداد شهرری با جذب 33 حامی،  مناطق 15 و 16 به ترتیب با 27  و 17 بیشترین جذب را به خود اختصاص دادند.

سرپرست کمیته امداد استان تهران همچنین گزارشی از کمک های مردمی برای امور نیازمندان ارائه کرد وگفت: مردم نیکوکار شهر تهران در راهپیمایی جاماندگان اربعین بیش از 222 میلیون ریال برای امور نیازمندان اختصاص دادند.

پرپنچی ضمن تشکر از همه خیران و نیکوکارانی که به هر نحوی با کمیته امداد استان تهران همکاری دارند، تصریح کرد: کمک های مردمی در روز اربعین نسبت به سال گذشته 105 درصد و اعلام آمادگی خیران برای حمایت از کودکان نیازمند 103 درصد رشد داشته است.

وی یادآور شد: هم اکنون 18 هزار و 879 کودک یتیم و غیر یتیم  از خدمات کمیته امداد استان تهران بهره‌مند هستند که 68 هزار و 490 خیر به عنوان حامی از آنها حمایت مادی و معنوی می‌کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید