جزییات خبر

دوشنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۱
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۷۱۳۵۴
گزارشگر : ۳۸
سرویس هرمزگان
معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان خبر داد؛

حضور بیش از 3000 مددجوی هرمزگانی در پیاده‌روی اربعین حسینی

(دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۴۱

معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان از حضور سه هزار و 350 نفر از مددجویان این نهاد در همایش بزرگ پیاده‌روی اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ عیسی زارعی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان در خصوص حضور مددجویان این نهاد در مراسم پیاده‌روی اربعین امام حسین (ع)، گفت: امسال با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده کمیته امداد هرمزگان با مشارکت خیران و نیکوکاران زمینه‌ی حضور سه هزار و 350 نفر از مددجویان مشتاق زیارت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را در پیاده‌روی اربعین فراهم آورده است.
زارعی اظهار داشت: کمیته امداد بخش قابل‌توجهی از هزینه‌های سفر این مددجویان را پس از بازگشت آنان پرداخت می‌کند که در این خصوص تاکنون، با مشارکت مردم و خیرین مبلغ دو میلیارد و 446 میلیون تومان اعتبار به این امر اختصاص‌یافته است.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان خاطرنشان کرد: مراسم عظیم پیاده‌روی اربعین تجلیگاه شور و شعور حسینی است و حضور در این مراسم باعث رشد و تقویت فرهنگ عاشورایی در بین مددجویان خواهد شد لذا این سفرهای زیارتی به‌منظور ارتقاء بینش اسلامی، ولایت شناسی و تقویت باورهای دینی انجام می‌شود.
زارعی گفت: نیکوکاران  می‌توانند با مشارکت خود سهم بسزایی در ایجاد بستر مناسب جهت اعزام مددجویانی که حسرت حضور در پیاده‌روی اربعین را دارند، داشته باشند و کمک‌های نقدی خود را جهت اعزام نیازمندان به این سفر معنوی، از طریق سایت http://www.shogheziarat.ir و سامانه #076*8877* پرداخت نمایند.
وی افزود: در سال 97 نیز با همکاری خیران دو هزار و 420 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در مراسم باشکوه پیاده‌روی اربعین حسینی شرکت نمودند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید