جزییات خبر

یکشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۵
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۱۳۲۶
گزارشگر : ۸۷
سرویس زنجان
در آستانه اربعین حسینی؛

76 مددجوی زنجانی به مشهد مقدس اعزام شدند

(یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۱۵

76 نفر از مادران و دختران تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب اردوهای فرهنگی تربیتی در آستانه اربعین حسینی به زیارت امام رضا (ع) مشرف شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان بابیان اینکه رشد، تقویت و تعمیق باورهای دینی خانواده‌های تحت حمایت از اهداف مهم خدمت رسانی این نهاد در حوزه فرهنگی است، گفت: برنامه‌های مختلفی به‌منظور ارتقاء باورهای دینی در طول سال برای جامعه هدف کمیته امداد اجرا می‌شود.

وی یکی از برنامه‌های اجرایی کمیته امداد در بخش فرهنگی را اعزام گروه‌های مختلف مددجویی به اماکن زیارتی عنوان کرد و افزود: در کنار اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به اماکن زیارتی برنامه‌های آموزشی، تربیتی و فرهنگی مختلفی توسط کارشناسان مربوطه با رویکرد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی  در جامعه هدف این نهاد برای آن‌ها اجرا می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان بابیان اینکه بر اساس اسناد بالادستی ارتقاء بعد فرهنگی جامعه هدف از برنامه‌های اصلی این نهاد در حوزه فرهنگی است، گفت: اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به اردوهای زیارتی ، فرهنگی و تربیتی با هدف تعمیق و نهادینه کردن باورهای دینی از اقدامات این نهاد در حوزه فرهنگی است.

صفری به اعزام 76 نفر از مادران و دختران تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در آستانه اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: گروه های مختلفی از جمله دانش آموزان ، دانشجویان ، زنان سرپرست خانواده و سالمندان از خدمات اردویی کمیته امداد در قالب اردوهای زیارتی ،تربیتی، فرهنگی و آموزشی در سال جاری به مشهد مقدس اعزام‌شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سالجاری  تاکنون بیش از هزار و 800 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در گروههای مختلف به اردوهای  زیارتی ،فرهنگی وتربیتی اعزام شده اند؛ افزود: از این تعداد بیش از هزار و 400 نفر در قالب اردوهای زیارتی به مشهد، قم و کربلا اعزام شده اند .

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید