جزییات خبر

شنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۰
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۱۲۹۷
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌ غربی:

در نیمه نخست امسال 3289 مددجو به اردوهای زیارتی اعزام شده‌اند

(شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۵۰

کمیته امداد آذربایجان‌غربی در نیمه نخست سال جاری، 3289 نفر از مددجویان تحت حمایت این استان را به اردوهای زیارتی اعزام کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهزاد نیکمرام، معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: کمیته امداد استان در نیمه نخست سال جاری، سه هزار و 289 نفر از مددجویان تحت حمایت این استان را به اردوهای زیارتی اعزام کرده است.

وی ادامه داد: این تعداد از مددجویان در طول 6 ماهه سال جاری به شهرهای  زیارتی عتبات عالیات، مشهد مقدس، قم و جمکران اعزام شده‌اند.

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: برای اعزام این تعداد از مددجویان به اردوهای زیارتی، نزدیک به 730 میلیون تومان هزینه شده است.

وی بیان کرد: در نیمه نخست امسال 2 هزار و 321 مددجو در آذربایجان‌غربی از خدمات کانون‌های فرهنگی کمیته امداد بهره‌مند شده‌اند.

نیکمرام بیان کرد: از ابتدای سال جاری 2 کانون فرهنگی و تربیتی در شهرهای بوکان و تکاب افتتاح شده و با احتساب این کانون‌ها ، هم‌اکنون 8 کانون فعال فرهنگی به مددجویان آذربایجان‌غربی خدمات ارائه می‌‌کنند.

وی تصریح کرد: اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی مشهد مقدس، اعزام به پیاده روی اربعین و عتبات عالیات،  اهتمام در خدمات رسانی از طریق کانون‌های فرهنگی از اهم اهداف و برنامه‌های حوزه فرهنگی کمیته امداد در نیمه دوم امسال است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید