جزییات خبر

شنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۸
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۱۲۸۰
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

رشد 2 برابری حضور مددجویان سمنان در پیاده‌روی اربعین حسینی

(شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۲۸

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سمنان گفت: با مشارکت خیران در سال جاری 550 نفر از مددجویان کمیته امداد استان سمنان راهی مراسم معنوی پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی می‌شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدابراهیم یوسفیان، معاون فرهنگی کمیته امداد استان سمنان گفت: با کمک مردم نیکوکار، علاوه بر کمک‌هزینه بلاعوض به هر مددجو برای حضور در پیاده‌روی اربعین، تسهیلات قرض‌الحسنه اختصاص می‌یابد.

وی به فعالیت  حوزه فرهنگی کمیته امداد استان سمنان در طول سال با هدف شناسایی و ساماندهی مددجویانی که تاکنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند اشاره کرد و گفت: این نهاد با مشارکت خیران بستر را برای زیارت بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج (ع) به مشهد مقدس و زیارت بارگاه حضرت معصومه (س) به شهر مقدس قم و عتبات عالیات فراهم می‌کند.

 محمدابراهیم یوسفیان در ادامه خاطرنشان کرد: این  رویکرد باعث می شود، تا مددجویان  ‌و عاشقان و شیفتگان مکتب حضرت اباعبدالله الحسین(ع) حتی در دور افتاده‌ترین مناطق محروم استان سمنان در مراسم معنوی پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی شرکت کنند.

معاون فرهنگی کمیته امداد  استان سمنان خاطرنشان کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به سایت امداد و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد با کمک به فراهم شدن سفر اربعین برای نیازمندان در این امر خداپسندانه سهیم شوند.
 
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید