جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۹
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۱۲۶۲
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی:

490 مددجوی آذربایجان‌غربی از معافیت انشعابات بهره‌مند شدند

(چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۹

در 6 ماهه نخست سال جاری 490 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی از معافیت‌های واگذاری انشعابات بهره‌مند شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری 490 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان از معافیت‌های واگذاری انشعابات بهره‌مند شدند.

وی ادامه داد: بر اساس تبصره های قانون بودجه، بهره‌مندی مددجویان از انشعابات آب، برق، گاز و فاضلاب رایگان بوده و واگذاری این انشعابات برای مددجویان نسبت به زمان مشابه سال گذشته پنج درصد رشد داشته است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در6 ماهه نخست امسال، 123 مورد انشعاب برق، 122 مورد انشعاب آب، 153 مورد انشعاب گاز، 52 مورد انشعاب فاضلاب و 40 مورد سایر خدمات شهری و روستایی به‌صورت رایگان به مددجویان این نهاد واگذار شده است.

وی  اظهار کرد: به منظور ارائه این میزان انشعابات رایگان برای مددجویان آذربایجان‌غربی، بیش از 660 میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

سهندی با اشاره به اهتمام کمیته امداد در خدمات‌رسانی به مددجویان تحت حمایت، عنوان کرد: بوکان با 44 مورد واگذاری رایگان انشعابات به مددجویان، در استان پیشرو بوده است.

وی با اشاره به ادامه واگذاری انشعابات به خانواده‌های نیازمند در سال جاری، خاطرنشان کرد: واگذاری رایگان انشعابات به مددجویان تحت حمایت در تبصره های قانون بودجه سال ۹۸ تصویب شده و در نیمه دوم امسال نیز این خدمات به مددجویانی که اقدام به احداث یا خرید مسکن فاقد انشعابات کنند ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید