جزییات خبر

شنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۰
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۷۰۸۲۲
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
از ابتدای ماه محرم تاکنون؛

230 حامی جدید در آذربایجان‌غربی ثبت شده است

(شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۴۰

از ابتدای ماه محرم تاکنون، 230 حامی جدید جذب کمیته امداد آذربایجان‌غربی شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت‌الاسلام والمسلمین جابر شوقی، رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون، 230 حامی جدید جذب کمیته امداد آذربایجان‌غربی شده است.

وی با قدردانی از این عمل خداپسندانه نیکوکاران، ادامه داد: این خیران، حمایت از 300 نفر از ایتام و فرزندان محسنین در آذربایجان‌غربی را به عهده گرفتند.

رییس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در حال حاضر پنج هزار و 459 یتیم و پنج هزار و 323 فرزند محسنین در استان تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

وی افزود: هم‌اکنون 23 هزار و 115 نفر در آذربایجان‌غربی حامی ایتام و فرزندان محسنین بوده و در این راستا با کمیته امداد همکاری مستمری دارند.

حجت‌الاسلام شوقی بیان کرد: میانگین سرانه دریافتی برای هر یک از ایتام و فرزندان محسنین 235 هزار تومان و میانگین واریزی ماهانه حامیان 110 هزار تومان است.

وی با دعوت از مردم برای مشارکت در این امر خداپسندانه، عنوان کرد: خیران و نیکوکاران با مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، ثبت نام در پایگاه‌های حامی یابی کمیته امداد در مناسبت های مختلف و همچنین از طریق سایت www.emdad.ir حمایت از ایتام و فرزندان محسنین را عهده دار شوند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید