دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۳۰
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۶۶۰۹۷
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیر کل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی:

11 هزار و 835 یتیم و فرزند محسنین در آذربایجان غربی تحت حمایت کمیته امداد هستند

(سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۳۰

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی گفت: ۱۱ هزار و 835 یتیم و فرزندان محسنین در آذربایجان غربی از خدمات و حمایت‌های کمیته امداد این استان بهره‌مند هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد آذربایجان غربی، عزیز سهندی افزود: هم‌اکنون ۱۱ هزار و 835 یتیم و فرزندان محسنین در استان از خدمات و حمایت های کمیته امداد  بهره‌‌ مند هستند.

وی ادامه داد: 5889 فرزند یتیم و 5946 فرزند محسنین در آذربایجان‌غربی تحت حمایت کمیته امداد استان هستند.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با اشاره  به اهتمام در حامی یابی برای ایتام و محسنین، تصریح کرد: هم‌اکنون، 20 هزار و 869 حامی نیکوکار در راستای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین، با کمیته امداد آذربایجان غربی تعامل مستمر دارند.

وی بیان کرد: حامیان نیکوکار در 9 ماهه سال جاری، بیش از 14 میلیارد و 860 میلیون تومان به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمک کرده‌اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته 21 درصد رشد داشته است.

سهندی عنوان کرد:  علاوه بر کمک های مالی، برخی از حامیان در خصوص کمک‌های تحصیلی، درمانی و جهیزیه ایتام و فرزندان محسنین نیز با کمیته امداد آذربایجان‌غربی مشارکت می‌کنند.

وی با اشاره به سرانه دریافتی ایتام و فرزندان محسنین، خاطرنشان کرد: هم اکنون سرانه هر یتیم  ماهانه 184 هزار تومان و سرانه  فرزندان محسنین برای هر نفر ماهانه ۹6 هزار تومان پرداخت می شود.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی با اشاره به روش‌های نوین کمک به ایتام و محسنین، افزود:  مردم خیر و نیکوکار استان  از طریق همراه بانک ملت، برنامه کاربردی سکه، دستگاه های خود پرداز واحد اکرام در سراسر استان، مراجعه به بانک ملت و پر کردن فیش واریز، همچنین از طریق سایت کمیته امداد و استفاده از طرح پرداخت خاص حامیان، می‌توانند به ایتام و فرزندان محسنین کمک کنند.

وی با اشاره به برنامه های کمیته امداد آذربایجان‌غربی تا پایان امسال، اظهار کرد:  جذب کمک‌های حامیان، خرید لباس ومایحتاج سال جدید برای محسنین و ایتام، جذب بسته های حمایتی به مناسبت‌های مختلف، جذب حامیان و خیران بیشتر و تعامل مستمر با آنها و برگزاری مراسمات دیدار حامیان با فرزندان معنوی خود از مهم ترین اهداف و برنامه‌های کمیته امداد در حوزه ایتام و محسنین تا پایان سال جاری است.

انتهای پیام

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید