دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۸
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۶۶۰۲۴
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌غربی خبر داد؛

مشارکت 79 میلیارد تومانی مردم استان برای کمک به محرومان

(شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۴۸

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌ غربی گفت: مردم نیکوکار آذربایجان‌ غربی در 9 ماهه امسال بیش از 79 میلیارد تومان به منظور کمک به محرومان مشارکت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جهانبخش رضایی گفت: به منظور کمک به محرومان، مردم نیکوکار آذربایجان‌غربی در 9 ماهه امسال بیش از 79 میلیارد تومان کمک کرده اند.

 وی ادامه داد: مشارکت مردم خیر و نیکوکار آذربایجان غربی در 9 ماهه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته، بیش از ۳4 درصد رشد داشته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌غربی با اشاره به میزان صدقات مردم نیکوکار آذربایجان‌غربی در 9 ماهه امسال، یادآور شد: مردم خیر و نیکوکار استان در 9 ماهه سال جاری، بیش از پنج میلیارد و 200 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که این میزان نسبت به زمان مشابه سال گذشته، بیش از پنج درصد رشد داشته است.

وی افزود: هم اکنون 169 هزار صندوق صدقات در خیابان‌ها، اماکن، معابر، میدان‌ها و منازل مردم استان وجود دارد.

رضایی با اشاره به روش های پرداخت الکترونیکی، خاطرنشان کرد: با توجه به رویکرد کمیته امداد در حوزه جذب مشارکت های مردمی، پیش‌ بینی می‌شود ۸۰ درصد درآمد های این نهاد در پایان برنامه پنج ساله از طریق سیستم نوین و الکترونیکی(#8877*)، تلفن بانک (0968877)، برنامه کاربردی سکه و سنا و سایر برنامه ها محقق شود.

وی با اشاره به فعالیت های مراکز نیکوکاری در استان، عنوان کرد: از ابتدای سال جاری 12 مرکز نیکوکاری راه اندازی شده و همچنین 22 مرکز نیکوکاری نیز تا پایان امسال افتتاح می‌شود.

‌ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌غربی افزود: هم اکنون 46 مرکز نیکوکاری در آذربایجان‌غربی فعال بوده و 32 هزار خیر در این مراکز با کمیته امداد آذربایجان‌غربی همکاری دارند.

وی با اشاره به مشارکت چشمگیر مردم آذربایجان‌غربی در کمک به مراکز نیکوکاری، گفت: مردم نیکوکار استان از ابتدای سال جاری 18 میلیارد و 200 میلیون تومان به مراکز نیکوکاری کمک کرده‌اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته 57 درصد رشد داشته است.

رضایی با بیان برنامه‌های سه ماهه پایانی سال جاری، تاکید کرد: اهتمام در برگزاری باشکوه تر جشن نیکوکاری مهم‌ترین برنامه این نهاد برای سه ماهه پایانی سال جاری است.

انتهای پیام

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید