دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۵۵
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۶۵۸۵۴
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
شهردار ارومیه:

سامانه سخاوت تسهیل بخش کمک رسانی به نیازمندان واقعی است

(چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷) ۱۲:۵۵

سامانه سخاوت موسسات خیریه را سامان داده و کمک رسانی به نیازمندان واقعی را تسهیل می‌بخشد.

شهردار ارومیه در رابطه با تولید سامانه سخاوت توسط سازمان ارتباطات و فناوری شهرداری با دستیار معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد حضرت پور، شهردار ارومیه در دیدار با ابوالقاسم رستگار، دستیار معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گفت: سامانه سخاوت موسسات خیریه را سامان داده و کمک رسانی به نیازمندان واقعی را تسهیل می‌بخشد.

وی ادامه داد: متاسفانه فرصت طلبان و سودجویان در مسیر کمک رسانی به مددجویان و نیازمندان خلل وارد می‌کنند و سامانه سخاوت با هدفمند کردن کمک رسانی به مددجویان، این کمک‌ها را به دست نیازمندان واقعی می‌رساند.

شهردار ارومیه خاطرنشان کرد: هم اکنون موسسات متعدد خیریه دارای مجوز در ارومیه فعال هستند و شهرداری ارومیه  از سامانه سخاوت به دلیل سامان دهی به این موسسات خیریه استقبال و حمایت می‌کند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، تصریح کرد: بدون تردید، اهتمام شهرداری ارومیه  مشارکت مستمر با کمیته امداد آذربایجان‌غربی در راستای کمک رسانی مطلوب و شایسته به نیازمندان است.

حضرت پور بیان کرد: امروزه عبور جامعه از مشکلات معیشتی و ایجاد بستر پایدار اقتصادی با اهتمام هرچه بیشتر مسئولان و همچنین همدلی و همراهی تمام ارگان ها میسر خواهد شد.

وی با اشاره بر لزوم اعتماد سازی عمومی نسبت به عملکرد سامانه سخاوت، اظهار کرد: شهرداری از تمام ظرفیت‌های خود برای اعتمادسازی مردم نسبت به سامانه سخاوت استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید