دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۳ دی ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۲
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۶۵۷۸۹
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
استاندار آذربایجان‌غربی بیان کرد:

واگذاری 750 مسکن مهر به مددجویان آذربایجان‌غربی

(دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷) ۱۱:۰۲

750 واحد از مساکن مهر فاقد متقاضی آذربایجان‌غربی با شرایط مناسب به مددجویان کمیته امداد استان واگذار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد مهدی شهریاری، استاندار آذربایجان‌غربی  در دیدار و دلجویی از خانواده‌های مسیحی تحت پوشش کمیته امداد استان به مناسبت آغاز سال نوی میلادی، گفت: 750 واحد از مساکن مهر فاقد متقاضی آذربایجان‌غربی با شرایط مناسب به مددجویان کمیته امداد استان واگذار می شود.

وی با تاکید بر اهتمام در واگذاری مسکن برای مددجویان، ادامه داد: تامین مسکن مددجویان طبق تفاهم نامه کمیته امداد آذربایجان‌غربی و اداره کل راه و شهرسازی استان در دستور کار قرار گرفته است.

استاندار آذربایجان‌غربی افزود: پیش پرداخت این واحدهای مسکونی توسط کمیته امداد امام خمینی استان تامین می‌شود و مابقی اقساط را مددجویان پرداخت می‌کنند.

همچنین در ادامه عزیز سهندی، مدیر کل کمیته امداد آذربایجان‌‌غربی با تبریک میلاد حضرت عیسی (ع) و آغاز سال نوی میلادی،‌ اظهار کرد: بدون تردید کمیته امداد همواره  در راستای توانمند سازی و حل مشکلات مددجویان گام‌های جدی برداشته است.

وی با اشاره به برنامه‌های تامین مسکن مددجویان، عنوان کرد: کمیته امداد‌ آذربایجان‌غربی با توجه به نیاز مددجویان به سرپناه، در راستای تامین مسکن مددجویی اهتمام ویژه ای دارد.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: تامین مسکن مددجویی از اولویت‌های کاری این نهاد بوده و از ابتدای سال جاری، نزدیک به 500 مسکن مقاوم برای مددجویان شهری و روستایی استان ساخته شده است.

وی با اشاره به ارائه خدمات به مددجویان تمام اقوام و ادیان به رسمیت شناخته شده در جمهوری اسلامی ایران،  تاکید کرد: کمیته امداد هیچگونه نگاه قومی و مذهبی نداشته و به افراد نیازمند فارغ از زبان، مذهب و قومیت خدمات رسانی مطلوب ارائه می‌کند.

لازم به ذکر است محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به همراه سردار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدا، عزیز سهندی مدیر کل کمیته امداد، حجت‌الاسلام ناصر خدایاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و داریاوش عزیزیان کشیش کلیسای شرق آشوری ارومیه با حضور در جمع خانواده های مسیحی تحت حمایت، فرا رسیدن زادروز حضرت عیسی مسیح (ع) و سال جدید میلادی را به آنان تبریک گفت.

انتهای پیام/


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید