دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۱ مهر ۱۳۹۷ / ۱۳:۴۳
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۶۴۳۷۲
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
امروز

زنگ عاطفه ها در 1500 مدرسه آذربایجان غربی به صدا درآمد

(چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷) ۱۳:۴۳

همزمان با سراسر کشور مرحله دوم جشن عاطفه‌ها برای کمک به دانش آموزان نیازمند در هزار و ۵۰۰ مدرسه آذربایجان غربی برگزار شد.

مرحله دوم جشن عاطفه‌ها امروز چهارشنبه یازدهم مهرماه از ساعت 10صبح با حضورمدیران کل آموزش و پرورش، کمیته امداد و مسئولان نظامی و انتظامی استان و شهرستان در مدرسه دخترانه نیلوفر ارومیه به نمایندگی از مدارس استان  برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی، بابیان اینکه 14 هزار دانش‌آموز از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند، گفت: 14 هزار دانش آموز نیازمند در آذربایجان غربی تحت حمایت کمیته امداد بوده و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.
وی تصریح کرد: در راستای جمع آوری کمک های مردمی در مرحله دوم جشن عاطفه ها، بیش از ۳۰۰ هزار پاکت هدیه در میان دانش آموزان آذربایجان غربی توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی با اشاره به مرحله نخست جشن عاطفه ها، یادآور شد: مرحله نخست جشن عاطفه ها شهریور ماه سال جاری در 161 پایگاه ثابت و سیار آذربایجان غربی برگزار شد و مردم خیر و نیکوکار استان در مرحله نخست بیش از سه میلیارد و 500 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند  کمک کردند.
وی تاکید کرد: هدف از برگزاری جشن عاطفه ها گسترش فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه بوده و و مشارکت در این جشن، مانع  از بازماندن کودکان از تحصیل می شود.

وی با اشاره به بهره گیری از شیوه های نوین پرداخت در جشن عاطفه ها تصریح کرد : مردم نیکوکار آذربایجان غربی می ‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها، از طریق واریز مبلغ خود به شماره حساب ۰۱۵۴۳۸۵۴۳۸۰۰۰ نزد بانک ملی و از طریق تلفن همراه با واردکردن کد دستوری #۱* ۸۸۷۷ * اقدام کنند.

سهندی افزود: همچنین بهره گیری از نرم افزارهای کاربردی سنا، بله، سکه، آپ در تلفن همراه، سایت کمیته امداد و با شماره گیری تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ از دیگر روش های نوین مشارکت در جشن عاطفه ها است.

انتهای پیام/


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید