دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱ مهر ۱۳۹۷ / ۱۲:۵۲
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۶۴۱۷۰
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی خبر داد

توزیع 300 هزار پاکت هدیه در آستانه مرحله دوم جشن عاطفه ها

(یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷) ۱۲:۵۲

بیش از 300 هزار پاکت هدیه در آستانه مرحله دوم جشن عاطفه ها، در میان دانش آموزان استان توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی گزارشی از نحوه برگزاری  مرحله دوم جشن عاطفه ها در استان را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: بیش از 300 هزار پاکت هدیه در آستانه مرحله دوم جشن عاطفه ها، در میان دانش آموزان استان توزیع می شود.

وی ادامه داد: مرحله دوم بیست و چهارمین دوره جشن عاطفه‌ها امسال با شعار "لبخند مهر بسته به مهر شما" در روز چهارشنبه  ۱۱ مهرماه  در یک هزار و 500  مدرسه سراسر استان برگزار می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: یک هزار و 500 مدرسه در آذربایجان غربی آماده برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه ها بوده و همچنین به صورت نمادین در یک مدرسه در هر شهرستان زنگ عاطفه ها به صدا در خواهد آمد.

وی با اشاره به تعداد افراد فعال در برگزاری جشن عاطفه های آذربایجان غربی، تصریح کرد: ۴۷۰ امدادگر رسمی و غیر رسمی و افتخاری، مسئولیت برگزاری جشن عاطفه ها در استان را به عهده خواهند داشت.

سهندی با اشاره به برگزاری مرحله نخست جشن عاطفه ها در آذربایجان غربی، عنوان کرد: مردم نوعدوست آذربایجان غربی دو میلیارد و 500 میلیون تومان در مرحله نخست جشن عاطفه ها به دانش آموزان نیازمند استان کمک کردند که این رقم نسبت به مرحله نخست جشن عاطفه ها در سال گذشته، 36 درصد رشد داشته است. 

وی اظهار کرد: پیش بینی می شود در پایان مرحله دوم جشن عاطفه ها، مردم نیکوکار آذربایجان غربی بیش از سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به دانش آموزان بی بضاعت استان کمک کنند.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی با تأکید بر بهره‌ گیری از شیوه‌های نوین در دریافت کمک‌های مردمی عنوان کرد: مردم نیکوکار آذربایجان غربی می ‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها، از طریق واریز مبلغ خود به شماره حساب ۰۱۵۴۳۸۵۴۳۸۰۰۰ نزد بانک ملی، از طریق تلفن همراه با واردکردن کد دستوری #۱* ۸۸۷۷ *، بهره گیری از نرم افزار های کاربردی سنا، بله، سکه، آپ در تلفن همراه، سایت کمیته امداد و نیز با شماره گیری تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ اقدام کنند.

انتهای پیام/


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید