دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۱۴
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۶۲۷۸۸
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان غربی خبر داد

اعزام 5700 مددجوی آذربایجان غربی به اردوهای زیارتی

(چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۱۴

5 هزار و 700 مددجوی کمیته امداد آذربایجان غربی در سال جاری به اردوهای زیارتی مشهد، قم و عتبات عالیات اعزام می شوند.

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان غربی برنامه های اردویی و آموزشی این نهاد در سال جاری را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، بهزاد نیکمرام، معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان غربی اظهار کرد: 5 هزار و 700 مددجوی کمیته امداد آذربایجان غربی در سال جاری به اردوهای زیارتی مشهد، قم و عتبات عالیات اعزام می شوند.

نیکمرام با اشاره به برگزاری اردوهای آموزشی و تربیتی، تضریح کرد: یک هزار و 280 نفر از دانش آموزان، دانشجویان و سایر گروه های تحت حمایت کمیته امداد استان در سال جاری از اردوهای تربیتی و آموزشی این نهاد استفاده خواهند کرد.

وی بیان کرد: همچنین امسال بیش از 21 هزار نفر از افراد تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان غربی در گروه های مختلف، در کلاس های آموزشی، فرهنگی و تربیتی شرکت می کنند.

معاون فرهنگی کمیته امداد آذربایجان غربی افزود: این کلاس ها با بودجه پیش بینی شده 819 میلیون تومان و به منظور رفع نیازهای مددجویان تحت حمایت  و همچنین توانمند سازی خانواده ها در کانون های فرهنگی و تربیتی  کمیته های امداد استان برگزار می شود.

وی با یادآوری برنامه های فرهنگی پیش بینی شده کمیته امداد آذربایجان غربی برای ایام الله دهه فجر، خاطرنشان کرد: ویژه برنامه های فرهنگی و هنری  متعددی همچون مراسمات جشن، سخنرانی و برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی برای ایام الله دهه فجر توسط معاونت فرهنگی این نهاد پیش بینی شده شده است.

انتهای پیام/

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید