دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۵ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۵۳
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۶۲۶۶۱
گزارشگر : ۶۷
سرویس آذربایجان غربی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان غربی خبر داد

ایجاد۸۳۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان آذربایجان غربی

(سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۵۳

کمیته امداد آذربایجان غربی در مرداد ماه امسال، برای 2 هزار و 900 خانواده تحت حمایت این نهاد جشن خودکفایی برگزار می شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان غربی برنامه های اشتغال زایی این نهاد را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امیر امیرنیا، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: هشت هزار و 361 فرصت شغلی برای واجدان شرایط تحت پوشش کمیته امداد آذربایجان غربی در سال 97 ایجاد می شود.

وی ادامه داد: در سال 97 برای ایجاد هشت هزار و 361 فرصت شغلی در آذربایجان غربی، بیش از 188 میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان غربی با اشاره به عملکرد این نهاد در سال 96، اظهار کرد: در سال گذشته برای پنج هزار و 17 نفر مددجوی کمیته امداد آذربایجان غربی اشتغال زایی صورت گرفته و در این راستا بیش از 90 میلیارد تومان تسهیلات از طریق منابع بانکی و امدادی و سایر منابع پرداخت شده است.

وی با بیان برگزاری جشن خودکفایی افراد تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان غربی در سال جاری، خاطرنشان کرد: کمیته امداد آذربایجان غربی در مرداد ماه امسال، برای 2 هزار و 900 خانواده تحت حمایت این نهاد جشن خودکفایی برگزار می کند.

امیر نیا یادآور شد: آموزش فنی و حرفه ای برای افراد تحت حمایت، از مهم ترین برنامه های کمیته امداد بوده و در سال گذشته به منظور  کارآموزی این افراد، 9 هزار مددجوی استان با اعتبار یک میلیارد و 300 میلیون تومان تحت آموزش های فنی و حرفه ای قرار گرفته اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان غربی بیان کرد: 20 میلیون تومان تسهیلات بانکی و حداکثر50 میلیون  تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و همچنین 50 میلیون تومان تسهیلات از محل منابع امدادی توسط کمیته امداد آذربایجان غربی برای متقاضیان دریافت تسهیلات خودکفایی پیش بینی شده است.

وی تاکید کرد: به منظور تسریع پرداخت تسهیلات و ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان غربی، نیازمند مساعدت شبکه بانکی و همچنین همکاری مضاعف کارگروه اشتغال استان هستیم.

انتهای پیام/


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید