دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ / ۱۱:۴۸
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۶۱۱۸۵
گزارشگر : ۱۰۳
سرویس آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی خبر داد:

میزان کمکهای مردمی در جشن نیکوکاری به بیش از 6 میلیارد تومان رسید .

(یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶) ۱۱:۴۸

میزان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری سال گذشته 4 میلیارد و 400 میلیون تومان بود که این رقم در سال 96 با رشد 48 درصدی به شش میلیارد و 500 میلیون تومان افزایش یافت.

 مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی با اعلام آمار نهایی کمکهای مردمی در جشن نیکوکاری نحوه مشارکت های مردمی در این جشن را تشریح کرد

به گزارش سایت خبری کمیته امداد  ، عزیز سهندی ، مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی با بیان این که امسال حضور مردم در پای صندوق های جمع آوری کمک و مدارس با شکوه تر از سال های گذشته بود گفت : بیشترین کمک ها  در سطح استان  از  شهرستان شاهیندژ به میزان یک میلیاردو 511 میلیون تومان گزارش شده است .

سهندی با تقدیر از ادارات کل آموزش و پرورش ، صدا و سیما، همچنین شهرداری ، ائمه جمعه سراسر استان ، سپاه شهدا ، بسیج ، سازمان دانش آموزی ، مراکز نیکوکاری ، نهاد ها و ارگان هایی که در برگزاری این مراسم معنوی همکاری کردند اظهار کرد : کمکهایی  که در نتیجه همکاری و تعامل نهاد های مختلف در جشن نیکوکاری جمع آوری شد ، از فردای این مراسم تا کنون در بین خانواده های نیازمند توزیع شده و مابقی نیز در حال توزیع است ، به طوری که تا پایان سال کلیه مساعدت ها در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت .

وی افزود :  میزان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری سال گذشته 4 میلیارد و 400 میلیون تومان بود که این رقم در سال 96 با رشد 48 درصدی به شش میلیارد و 500 میلیون تومان افزایش یافت .

سهندی با بیان این که کمک های جمع آوری شده شامل بسته های غذایی ، البسه و کفش نو ، لوازم ضروری زندگی و پول نقد  می باشد، گفت : در جشن نیکوکاری،  دانش آموزان سطح استان 622 میلیون و 870 هزار تومان برای همکلاسی های نیازمند خود کمک کرده بودند ،  که این رقم در سال های اخیر بی سابقه بود .

 

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی کمک های مراکز نیکوکاری را 358 میلیون تومان  وارزش ریالی هدایای غیر نقدی را  یک میلیارد و 357 میلیون تومان ذکر کرد .

وی افزود: کلیه کمک های جمع آوری شده در مدارس ، در اختیار آموزش پرورش استان قرار گرفت و با هماهنگی ادارات تابعه در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد .

سهندی گفت : کمک های نقدی دانش آموزان به جشن نیکوکاری همچنان ادامه دارد و با هماهنگی های به عمل آمده ، این کمک ها مستقیما از سوی مدیران در بین دانش آموزان نیازمند توزیع میشود .//انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید