اخبار

رئیس کمیته امداد نقده مطرح کرد

ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به 1116 مددجوی نقده

اژدرزاده, خدمات بهداشتی و درمانی, کمیته امداد آذربایجان غربی
در نیمه نخست امسال، یک هزار و 116 مددجوی نقده از خدمات بهداشتی و درمانی کمیته امداد این شهرستان بهره مند شده اند.
رئیس کمیته امداد نقده برنامه های اجرا شده در نیمه نخست امسال را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی اژدرزاده، رئیس کمیته امداد نقده با اشاره به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مددجویان، گفت: در نیمه نخست امسال، یک هزار و 116 مددجوی نقده از خدمات بهداشتی و درمانی کمیته امداد این شهرستان بهره مند شده اند.

وی ادامه داد: در شش ماهه نخست امسال برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به این تعداد مددجوی نقده، مبلغ 175 میلیون تومان هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد نقده تصریح کرد: 44 مددجوی این شهرستان در نیمسال نخست سال جاری تسهیلات اشتغال زایی دریافت کرده اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته، 10 درصد رشد داشته است.

وی افزود: برای این تعداد اشتغال زایی برای مددجویان نقده در نیمه نخست امسال، نزدیک به 68 میلیون تومان هزینه شده است.

اژدرزاده با اشاره به مشارکت چشمگیر مردم این شهرستان در پرداخت زکات، عنوان کرد: مردم خیر و نیکوکار نقده در شش ماهه نخست سال جاری، نزدیک به 220 میلیون تومان صدقه دادند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته، نزدیک به چهار درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به ساخت مسکن برای مددجویان انزل، بیان کرد: در نیمه نخست سال جاری 10 واحد مسکن شهری و شش واحد مسکن مددجویی روستایی در نقده احداث شده و همچنین 172 مسکن مددجویی نیز در این شهرستان مرمت و بازسازی شده است.

رئیس کمیته امداد نقده خاطرنشان کرد:  برای ساخت، مرمت و بازسازی این تعداد مسکن مددجویی در این شهرستان، نزدیک به 500 میلیون تومان هزینه شده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته، 300 درصد افزایش داشته است.

وی با یادآوری اهداف و برنامه های این نهاد در نیمسال دوم، بیان کرد: برنامه ریزی جهت افزایش درآمد مددجویان، اهتمام در افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به مددجویان، برگزاری کلاس های آموزش منسجم و هدف دار برای مددجویان و مشارکت خیران و ادارات در بازدید از خانواده های تحت پوشش از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد انزل در نیمه دوم سال جاری است.

انتهای پیام/

۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱
تعداد بازدید : ۲۲۴
کد خبر : ۸۶۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید