اخبار

رئیس کمیته امداد انزل مطرح کرد

افزایش 20 درصدی اشتغال زایی در انزل

شاه ایسترم, اشتغال زایی, کمیته امداد انزل
در نیمه نخست امسال، میزان اشتغال زایی در انزل نسبت به زمان مشابه سال گذشته، 20 درصد رشد داشته است.
رئیس کمیته امداد انزل برنامه های اجرا شده در نیمه نخست امسال را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم شاه ایسترم ، رئیس کمیته امداد انزل با اشاره به اشتغال زایی برای مددجویان این شهرستان، گفت: در نیمه نخست امسال، میزان اشتغال زایی در انزل نسبت به زمان مشابه سال گذشته، 20 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: در نیمسال اول امسال، 41 مددجوی انزل با هزینه  735 میلیون تومان،از کمیته امداد این شهرستان تسهیلات اشتغال زایی دریافت کرده اند.

رئیس کمیته امداد انزل با اشاره به مشارکت مردم این شهرستان در پرداخت زکات، عنوان کرد: مردم خیر و نیکوکار انزل در شش ماهه نخست سال جاری، بیش از 10 میلیون تومان صدقه دادند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته، نزدیک به50 درصد رشد داشته است.

وی با اشاره به ساخت مسکن برای مددجویان انزل، بیان کرد: در نیمه نخست سال جاری دو واحد مسکن مددجویی در انزل احداث شده است که این تعداد، نسبت به زمان مشابه سال گذشته افزایش یا کاهشی نداشته است.

شاه ایسترم خاطرنشان کرد: برای ساخت دو واحد مسکن مددجویی انزل در نیم سال نخست سال جاری، 25 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی، تصریح کرد: در نیمسال نخست امسال، 222 مددجوی انزل با هزینه 40 میلیون تومان، از خدمات بهداشتی و درمانی بهره مند شده اند.

رئیس کمیته امداد انزل با یادآوری اهداف و برنامه های این نهاد در نیمسال دوم، بیان کرد: تلاش در راستای افزایش اشتغال زایی برای مددجویان و همچنین اهتمام در افزایش جذب مشارکت های مردمی، از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد انزل در نیمه دوم سال جاری است.

انتهای پیام/

۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۳۲
تعداد بازدید : ۲۴۳
کد خبر : ۸۶۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید