اخبار

رئیس کمیته امداد ماکو خبر داد

پرداخت یک میلیارد و 325 میلیون تومان وام اشتغال به مددجویان ماکو

محمدنژاد, اشتغالزایی, کمیته امداد ماکو
در نیمه نخست امسال، یک میلیارد و 325 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی برای مددجویان ماکو ارائه شده است.
رئیس کمیته امداد ماکو برنامه های اجرا شده در نیمه نخست امسال را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدنژاد ، رئیس کمیته امداد ماکو با اشاره به اشتغال زایی برای مددجویان این شهرستان، گفت:  در نیمه نخست امسال، یک میلیارد و 325 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی برای مددجویان این شهرستان ارائه شده است.

وی ادامه داد: در نیمه نخست امسال، 66 مددجوی ماکو وام اشتغال زایی دریافت کرده اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته، 12 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد ماکو افزود: همچنین در سال جاری، برای 350 مددجو با هزینه هفت میلیارد تومان، تسهیلات اشتغال زایی در نظر گرفته شده است.

وی عنوان کرد: مردم خیر و نیکوکار ماکو در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 170 میلیون تومان صدقه دادند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته، بیش از 5 درصد رشد داشته است.

محمدنژاد با اشاره به ساخت مسکن برای مددجویان ماکو، عنوان کرد: در نیمه نخست سال جاری 28 واحد مسکن مددجویی در ماکو احداث شده است که این تعداد، نسبت به زمان مشابه سال گذشته نزدیک به 54 درصد افزایش یافته است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین کمیته امداد ماکو در سال جاری برای ساخت 58 مسکن مددجویی، یک میلیارد و 660 میلیون تومان اعتباردر نظر گرفته است.

وی با یادآوری اهداف و برنامه های این نهاد در نیمسال دوم، بیان کرد: اجرای طرح  پیشگیری از مهاجرت روستائیان به شهر با افتتاح پروژه احداث مسکن هشت واحدی در روستای کشمش تپه و انتقال هشت خانواده از مستاجران شهری به  روستا،   خروج 150 خانواده مددجواز زیر چتر حمایتی امداد امام پس از توانمند شدن آنان و لوله کشی گاز به منازل مددجویان از طریق پرداخت هزینه های لوله کشی به صورت بلاعوض از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد ماکو در نیمه دوم سال جاری است.

انتهای پیام/

۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۶
تعداد بازدید : ۳۷۰
کد خبر : ۸۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید