اخبار

رئیس کمیته امداد سلماس خبر داد

ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به 778 مددجوی سلماس

خضرلو, بهداشت و درمان, کمیته امداد سلماس
کمیته امداد سلماس در نیمه نخست سال جاری برای 778 مددجوی این شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه کرده است.
رئیس کمیته امداد سلماس برنامه های اجرا شده در نیمه نخست امسال را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی خضرلو، رئیس کمیته امداد سلماس گفت: در نیمه نخست سال جاری، بیش از 778 مددجوی این شهرستان از خدمات بهداشتی و درمانی بهره مند شده اند.

وی ادامه داد: به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برای این تعداد مددجو، نزدیک به 90 میلیون تومان هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد سلماس با اشاره به مشارکت چشمگیر مردم خیر این شهرستان در پرداخت صدقه، بیان کرد: مردم خیر و نیکوکار سلماس  در شش ماهه نخست سال جاری نزدیک به 270 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند.

وی با اشاره به ساخت مسکن مددجویی شهری و روستایی، یادآور شد: در شش ماه نخست امسال، سه مسکن شهری و همچنین 20 واحد مسکن روستایی با مشارکت سپاه پاسداران برای مددجویان سلماس خریداری و یا احداث شده است.

خضرلو افزود: در شش ماهه نخست سال جاری، برای ساخت این تعداد مسکن در سلماس، نزدیک به 65 میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به میزان اشتغال زایی صورت گرفته در نیمسال اول، خاطرنشان کرد: در شش ماهه اول سال جاری، 45 نفر از مددجویان سلماس با هزینه 835 میلیون تومان از تسهیلات اشتغال زایی استفاده کرده اند.

رئیس کمیته امداد سلماس با یادآوری اهداف و برنامه های این نهاد در نیمسال دوم سال جاری ، بیان کرد: ارائه تسهیلات اشتغال زایی، برگزاری کلاس های آموزشی برای مددجویان، ساخت مسکن مددجویی، تسریع در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و حمایت از خانواده های مددجو از مهم ترین اهداف و برنامه های کمیته امداد این شهرستان در نیمه دوم سال جاری است.

انتهای پیام/

 

۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱
تعداد بازدید : ۲۰۵
کد خبر : ۸۵۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید