اخبار

رئیس کمیته امداد مهاباد:

ارئه یک میلیارد و 430 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی در مهاباد

خضری, اشتغال زایی, کمیته امداد مهاباد
در نیمه نخست سال جاری به منظور اشتغال زایی برای مددجویان مهاباد، بیش از یک میلیارد و 430 میلیون تومان هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد مهاباد برنامه های اجرا شده در نیمه نخست امسال را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خضری، رئیس کمیته امداد مهاباد گفت: در نیمه نخست سال جاری به منظور اشتغال زایی برای مددجویان مهاباد، بیش از یک میلیارد و 430 میلیون تومان هزینه شده است.

وی ادامه داد: شش ماهه نخست امسال، 78 مددجوی مهاباد از تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد بهره مند شده اند.

رئیس کمیته امداد مهاباد با اشاره به مشارکت چشمگیر مردم خیر مهاباد در پرداخت صدقه، مردم خیر و نیکوکار این شهرستان در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 200 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند.

وی افزود: میزان صدقات پرداخت شده توسط مردم خیر مهاباد در شش ماهه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته 190 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد مهاباد با اشاره به ساخت مسکن مددجویی شهری و روستایی، یادآور شد: در شش ماه نخست امسال، چهار مسکن شهری، پنج واحد مسکن روستایی توسط کمیته امداد و همچنین 25 واحد مسکن روستایی با مشارکت سپاه پاسداران برای مددجویان این شهرستان خریداری و یا احداث شده است.

وی با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان این شهرستان، اظهار کرد: در نیمه نخست سال جاری، 700 مددجوی مهاباد با هزینه نزدیک به 125 میلیون تومان از خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کرده اند.

خضری افزود: خدمات ارائه شده بهداشتی و درمانی برای مددجویان مهابادی، در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته بیش از 90 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد مهاباد با یادآوری اهداف و برنامه های این نهاد در نیمسال دوم سال جاری ، بیان کرد: هدف کمیته امداد این شهرستان در نیمه دوم سال جاری، سرعت بخشیدن به خدمات بهداشتی و درمانی، مشاوره و آموزش های مددجویی، خدمات اشتغال زایی، احداث مسکن و خدمات فرهنگی برای مددجویان مهاباد است.

انتهای پیام/

۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۱۸۸
کد خبر : ۸۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید