اخبار

رئیس کمیته امداد شوط خبر داد

رشد 26 درصدی پرداخت صدقات در شوط

آقاپور, صدقات, کمیته امداد شوط
مردم خیر و نیکوکار شوط در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 70 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند.
رئیس کمیته امداد شوط برنامه های اجرا شده در نیمه نخست امسال را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محرم آقاپور، رئیس کمیته امداد شوط گفت: مردم خیر و نیکوکار این شهرستان در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 70 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند.

وی ادامه داد: میزان صدقات پرداخت شده توسط مردم خیر شوط در شش ماهه سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته نزدیک به 26 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد شوط با اشاره به رشد 600 درصدی ساخت مسکن روستایی و شهری در شوط، یادآور شد: در شش ماه نخست امسال، دو مسکن شهری و همچنین 30 واحد مسکن روستایی با مشارکت سپاه پاسداران برای مددجویان این شهرستان خریداری و یا احداث شده است.

وی با اشاره به میزان اشتغال زایی صورت گرفته در نیمسال اول، خاطرنشان کرد: در شش ماهه اول سال جاری 35 نفر از مددجویان شوط با هزینه  585 میلیون تومان از تسهیلات اشتغال زایی استفاده کرده اند.

آقاپور افزود: میزان اشتغال زایی برای مددجویان شوط نسبت به زمان مشابه سال گذشته بیش از 25 درصد رشد داشته است.

وی  با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان این شهرستان، اظهار کرد: در نیمه نخست سال جاری، سه هزار و 778 مددجوی شوط با هزینه نزدیک به 130 میلیون تومان از خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کرده اند.

رئیس کمیته امداد شوط با یادآوری اهداف و برنامه های این نهاد در نیمسال دوم سال جاری ، بیان کرد: ایجاد اشتغال برای 95 مددجوی این شهرستان با هزینه سه میلیارد تومان از مهم ترین اهداف کمیته امداد شوط برای نیمه دوم سال جاری است.

انتهای پیام/

۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲
تعداد بازدید : ۲۰۷
کد خبر : ۸۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید