اخبار

رئیس کمیته امداد پیرانشهر خبر داد

ایجاد اشتغال برای 305 مددجوی پیرانشهری در نیمه دوم امسال

بیگ زاده, اشتغال زایی, کمیته امداد پیرانشهر
در نیمه دوم امسال، 305 طرح خود اشتغالی با بیش از 7 میلیارد و 135 میلیون تومان اعتبار در این شهرستان اجرا می شود.
رئیس کمیته امداد پیرانشهر برنامه های اجرا شده در نیمه نخست امسال را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ایرج بیگ زاده ، رئیس کمیته امداد پیرانشهر با اشاره به اشتغال زایی برای مددجویان این شهرستان، گفت: در نیمه دوم امسال، 305 طرح خود اشتغالی با بیش از 7 میلیارد و 135 میلیون تومان اعتبار در این شهرستان اجرا می شود.

وی ادامه داد: : در شش ماهه اول سال جاری، 41 نفر از مددجویان پیرانشهر با هزینه 550 میلیون تومان به اشتغال پایدار دست یافته اند.

رئیس کمیته امداد پیرانشهر افزود: میزان اشتغال زایی برای مددجویان این شهرستان در نیمه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته، بیش از هشت درصد رشد داشته است.

بیگ زاده عنوان کرد: مردم خیر و نیکوکار پیرانشهر در شش ماهه نخست سال جاری بیش از 98 میلیون تومان صدقه دادند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته، بیش از 218 درصد رشد داشته است.     

وی با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان پیرانشهر، اظهار کرد: در نیمه نخست سال جاری، به سه هزار و 432 مددجوی این شهرستان از جمله 113 زن سرپرست خانوار و 114 کودک زیر پنج سال، خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده است.

رئیس کمیته امداد پیرانشهر خاطرنشان کرد: برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به این تعداد مددجو، 815 میلیون تومان هزینه شده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته، بیش از 23 درصد رشد داشته است.

وی با یادآوری اهداف و برنامه های این نهاد در نیمسال دوم، بیان کرد: پی گیری احداث 50 واحد مسکن روستایی، جذب 100 درصدی تسهیلات خود اشتغالی و تلاش در راستای افزایش  سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت از اهم اهداف و برنامه های کمیته امداد پیرانشهر در نیمه دوم سال جاری است.

انتهای پیام/

۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۱۳
تعداد بازدید : ۱۷۵
کد خبر : ۷۹۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید