اخبار

رئیس کمیته امداد سردشت خبر داد

رشد 30 درصدی اشتغال زایی برای مددجویان سردشت

خضری, اشتغال زایی, کمیته امداد سردشت
میزان اشتغال زایی برای مددجویان سرردشت در نیمه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته بیش از 30 درصد رشد داشته است.
رئیس کمیته امداد سردشت آماری از فعالیت های این نهاد در نیمه نخست سال جاری را ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ابراهیمی، رئیس کمیته امداد سردشت گفت: میزان اشتغال زایی برای مددجویان این شهرستان در نیمه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته بیش از 30 درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: در شش ماه نخست سال جاری، برای 55 نفر از مددجویان سردشت تسهیلات اشتغال زایی ارائه شده که با رشد 30 درصدی نسبت به زمان مشابه سال گذشته همراه بوده است.

رئیس کمیته امداد سردشت با تاکید برا توانمند سازی مددجویان، افزود: در راستای حمایت و توانمند سازی مددجویان این شهرستان در نیمه نخست امسال، بیش از یک میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی بیان کرد: مردم خیر و نیکوکار سردشت در نیمه نخست سال جاری نزدیک به 40 میلیون تومان صدقه دادند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته، بیش از 242 درصد رشد داشته است.

ابراهیمی با اشاره به ساخت مسکن شهری و روستایی در سردشت، عنوان کرد: در نیمه نخست امسال، 18 مورد مسکن شهری و روستایی در این شهرستان ساخته شده که با رشد چهار درصدی همراه بوده است.

وی اظهار کرد: در راستای ساخت خانه شهری و روستایی برای مددجویان سردشت در نیمه نخست امسال، نزدیک به 185 میلیون تومان هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد سردشت با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده این نهاد، یادآور شد: کمیته امداد این شهرستان در نیمه نخست سال جاری برای 627 مددجو با اعتبار نزدیک به 85 میلیون تومان، خدمات بهداشتی و درمانی ارائه کرده است.

وی با اشاره به برنامه های این نهاد در نیمه دوم امسال، خاطرنشان کرد: به حداقل رساندن پرونده های پشت نوبتی، تلاش در راستای احداث مسکن مددجویی با مشارکت سپاه پاسداران، اهتمام در حامی یابی بیشتر، تلاش در راستای تحقق کمک های مردمی با روش الکترونیکی و اهتمام در جهت اجرایی نمودن برنامه های تحولی حوزه فرهنگی از اهم برنامه های کمیته امداد سردشت در نیمسال دوم سال جاری است.

انتهای پیام/

۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۹
تعداد بازدید : ۲۰۸
کد خبر : ۷۸۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید