اخبار

رئیس کمیته امداد شاهین دژ خبر داد

رشد 52 درصدی اشتغالزایی برای مددجویان شاهین دژ

رشد 52 درصدی اشتغالزایی برای مددجویان شاهین دژ
میزان اشتغال زایی برای مددجویان شاهین دژ نسبت به زمان مشابه سال گذشته 52 درصد افزایش داشته است.

رئیس کمیته امداد شاهین دژ برنامه های اجرا شده در نیمه نخست امسال را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرهاد حبیبی، رئیس کمیته امداد شاهین دژ گفت: میزان اشتغال زایی برای مددجویان شاهین دژ نسبت به زمان مشابه سال گذشته 52 درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: کمیته امداد شاهین دژ برای 70 مددجوی این شهرستان در نیمه نخست سال جاری با تسهیلات بالغ بر 470 میلیون تومان اشتغال زایی کرده که نسبت به زمان مشابه سال گذشته 52 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد شاهین دژ بیان کرد: برای ساخت 11 مسکن شهری و روستایی در نیمه نخست سال جاری، بیش از 566 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به رشد دو درصدی پرداخت صدقه در نیمه نخست سال جاری، خاطرنشان کرد: مردم خیر و نیکوکار شاهین دژ در شش ماهه نخست سال جاری نزدیک به 150 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته دو درصد رشد داشته است.

حبیبی با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مددجویان شاهین دژ، اظهار کرد: در نیمه نخست سال جاری پنج هزارو 272 مددجوی تحت حمایت با 330 میلیون تومان تسهیلات ارائه شده از خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کرده اند.

وی با یادآوری اهداف و برنامه های این نهاد در نیمسال دوم سال جاری ، بیان کرد: ارتقای برنامه های امداد در جهت رسیدن به اهداف تحولی این نهاد، تسریع و بهبود خدمات رسانی به مددجویان و افزایش جذب کمک های مردم خیر این شهرستان، از اهم برنامه ها و اهداف کمیته امداد شاهین دژ برای نیمه دوم امسال است.

انتهای پیام/

۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : ۲۵۳
کد خبر : ۷۳۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید